search england language

Zo super videa vidieť prichádzajúcu jar a prvé ranné lúče ako prebúdzajú Bojnický zámok k životu

Jeden z najkrajších zámkov na Slovensku, si vyslúžil krásne video z vtáčej perspektívy. 

Zo super videa vidieť prichádzajúcu jar a prvé ranné lúče ako prebúdzajú Bojnický zámok k životu

Jeden z najkrajších zámkov na Slovensku, si vyslúžil krásne video z vtáčej perspektívy. 

Ak radi cestujete po Slovensku a spoznávate miestnu kultúru či obdivujete krásu našej krajiny, tak toto miesto by ste určite nemali vynechať. Reč je o jednom z najkrajších zámkov na Slovensku, ktorý sa nachádza v meste Bojnice. Myslím, že viac už asi netreba naznačovať a každému práve došlo, že ide o Bojnický zámok. Po stovkách precestovaných kilometroch po našej krásnej rodnej zemi, si Martin spolu s MimouHike the World opäť pripravili video natočené dronom. Veľmi obľubujem ich videá, pretože zachytávajú krásu okolitej prírody a samozrejme ich zážitky, ktoré vás môžu inšpirovať. 

Bojnický zámok je romantický zámok s čiastočne ponechaným pôvodne gotickým a renesančným základom hradu. Nachádza sa v Trenčianskom kraji a leží na západnom okraji mesta Bojnice. Nachádza sa tam krásna Zoo, môžete navštíviť rôzne atrakcie, spoznať dávnu historiu hradu, ale tiež sa môžete zúčastniť medzinárodného festivalu duchov a strašidiel. Toto je len zlomok z toho, čo sa dá vidieť a zažiť na tomto mieste. Bojnice sú ideálne miesto na trávenie pekných chvíľ s rodinou a deťmi. Ak ste ešte nenavštívili Bojnický zámok, určite vám to odporúčam urobiť. 

Vráťme sa ale k spomínanému videu z dronu a preleťme sa ponad Bojnický zámok.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Hike the World

26.03.2018 19:13