search england language

Z podzemia metra v New Yorku, až po spoluprácu s DJom Martinom Garrixom

Má takmer 60 rokov a až teraz sa začína rozbiehať jeho spevácka keriéra.

Z podzemia metra v New Yorku, až po spoluprácu s DJom Martinom Garrixom

Má takmer 60 rokov a až teraz sa začína rozbiehať jeho spevácka keriéra.

Reč je pouličnom spevákovi menom Mike Yung (narodený ako Michael Young), ktorého hlas vám vyrazí dych. Tento takmer 60 ročný pán má obrovský talent a zlato v hrdle. Väčšinou ho môžete vidieť vystupovať v metre v New Yorku, kde svoju show predvádza už 37 rokov. Jeho videá sú na internete doslova virálne a majú miliony pozretí. Mike trávi svoj čas od rána do večera v podzemí metra a množstvo Neworčanov ho už dobre pozná. Ak sa budete nachádzať v NYC, skuste ho hľadať na staniciach 23. a 6. Avenue, kde si môžete vychutnať jeho vystúpenie naživo. Na videách je vidieť, že spev ho veľmi baví a prezentuje ho naozaj úprimne a od srdca. 

Mike sa pokúšal vyzbierať peniaze na službe Kickstarter, aby si mohol splniť svoj veľký sen a vydať svoj album. V minulosti bol podpísaný pod vydavateľstvo kde mal svoj album vydať, no žiaľ toto vydavateľstvo skrachovalo a nič z toho sa nepodarilo. Naďalej sa nevzdáva a zdá sa, že už je čoraz bližšie k vydaniu svojho albumu s názvom "Never Give Up"
Zúčastnil sa aj populárnej show "America's Got Talent", kde si získal podporu poroty ale aj množstva ľudí. Podarilo sa mu prebojovať až do semifinále, kde potom vypadol. Jeho hudobná cesta pokračovala ďalej a konečne sa mu podarilo vydať singel s názvom "Alright", ku ktorému natočil aj svoj prvý videoklip, ktorý zverejnil na svojom YouTube koncom oktobra. 

No potom sa stalo niečo naozaj veľké. Do jeho života prišiel človek, ktorého asi vôbec nečakal. Na spoluprácu ho oslovil najznámejší a najžiadanejší holandský DJ a producent Martin Garrix. Tohoto DJa asi netreba priveľmi predstavovať, pretože ak sa aspoň trochu zaujímate o EDM scénu a o elektronickú hudbu, tak určite viete o koho ide. Jeho obrovské hity môžete neustále počuť aj v rádiách alebo hudobných televíziach. Spolupráca tejto talentovanej dvojice je naozaj úžasná a skladba #DREAMER, ku ktorej sa natočil aj klip stojí za vypočutie. 

Ak vás zaujíma viac z jeho tvorby, určite si kliknite na jeho facebook stránku, kde nájdete vždy aktuálne informácie.
Za pozretie stojí aj video z natáčania skladby "Dreamer", kde sa vyjdaril aj Martin Garrix.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube Mike Yung a Martin Garrix

 

 

10.11.2018 22:18