search england language

V MARCI SA ORGANIZUJE ĎALŠIA SÚŤAŽ VIDEOKLIPOV OD EUROPE MUSIC VIDEO AWARDS

Hudobná súťaž od Europe Music Video Awards, je pomerne nový audiovizuálny festival, v ktorom sa súťaži o najlepšie videoklipy.

V MARCI SA ORGANIZUJE ĎALŠIA SÚŤAŽ VIDEOKLIPOV OD EUROPE MUSIC VIDEO AWARDS

Hudobná súťaž od Europe Music Video Awards, je pomerne nový audiovizuálny festival, v ktorom sa súťaži o najlepšie videoklipy.V rámci druhého ročníka, ktorý sa bude konať 25.3.2023 v Košiciach, si festival zanechá podobný priebeh ako v minulom roku. Do súťaže sa môžu zapojiť kapely alebo hudobníci so svojím videoklipom, ktorý sa na udalosti bude premietať. Klipy sa bodujú priamo pri premietaní, (hodnotia všetci zúčastnený aj samotný umelci). Víťazi sú ocenený priamo na udalosti, hrá sa o prvé tri miesta! Novinkou v rámci druhého ročníka bude aj premietnutie najlepších klipov zo zahraničia, ktoré sa od Slovenskej tvorby ocenia individuálne.


„Už som videl videoklipy súťažiacich, a musím uznať že to bude aj toho roku veľmi zaujímavé. Teším sa aj na priestor po premietaní, kde bude opäť priestor k rozhovorom, networkingu a odovzdaním si osobných skúseností medzi hudobníkmi. Na udalosť sú samozrejme pozvaný aj fanúšikovia kapiel. Tento event vznikol vďaka myšlienke aby sa kapely dokázali prezentovať aj iným štýlom ako len koncertmi. Veríme že aj v rámci ďalších ročníkov sa tento audiovizuálny festival bude posúvať vpred a v duchu ako to bolo po prvýkrát.„ Opísal organizátor festivalu Štefan (Stevon).


V rámci prvého ročníka si odniesla prvú cenu skupina Sem A Tam. Hlas poroty získala skupina Niečo Navyše. Budeš to tento rok ty? Ak Vás udalosť zaujala, ešte stíhate požiadať prihlášku na emusicawards@gmail.com

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj fotografii: archív Europe Music Video Award

12.03.2023 20:27