search england language

Ponorte sa do srdca Vysokých Tatier prostredníctvom videa aké tu ešte nebolo

Ponorte sa do srdca Vysokých Tatier.

Ponorte sa do srdca Vysokých Tatier prostredníctvom videa aké tu ešte nebolo

Ponorte sa do srdca Vysokých Tatier.

Kto z vás by nemal rád naše nadherné prírodné bohatstvo, ktorým sú Vysoké Tatry. Časť Slovenska, ktorú milujú nielen slováci. Ročne prilákajú množstvo turistov, ktorí si užívajú pobyt v nádhernej prírode, vysokohorskú turistiku na najvyššie štíty a iné atrakcie spojené s našimi Tatrami. Napriek tomu, že sa do nich za posledné roky zasahovalo až príliž, stále si držia svoju krásu a majestátnosť. Toto všetko sa podarilo zachytiť na úžasné video z dielne  Hike the World, ktoré prezentuje tento kus prírodného raja na svetovej úrovni. Materiál na samotné video, sa zbieral takmer rok a o hudbu sa postaral slovenský tvorca Miro Maršík

Pre natočenie záberov sme si vyberali čas a miesta tak, aby sme sa vyhli všetkým turistom a zachytili tu pravú atmosféru tohto majestátneho pohoria. Podarilo sa nám zachytiť kamzíky vo Veľkej studenej doline, stráviť noc na Chate pri zelenom plese a vidieť východ slnka na Jahňacom štíte. Navštívili sme nádhernú Bielovodskú dolinu, ktorá je jedíná dolina alpského rázu v Tatrách. Turistikovali sme v najdlhšej tatranskej doline - Tichá dolina, kde aj napriek víkendu kedy padali návštevné rekordy sme stretli sotva 10 ľudí a užili sme si úžasný pohľad na Dolinu piatich poľských plies z Hladkého sedla. Navštívili sme aj Malú studenú dolinu kde nám pózovala známa tatranská modelka líška Eliška a nevynechali sme ani Kôprovu dolinu. - prezradil Martin.

Ponorte sa do srdca Vysokých Tatier prostredníctvom tohto videa.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Hike the World

23.08.2019 20:43