search england language

Počas 6 dní zdolali 5 krajín vo dvojici na motorke

Ak máte v garáži motorku, alebo obľubujete tento druh dopravy, tak tento článok si určite prečítajte až do konca. 

Počas 6 dní zdolali 5 krajín vo dvojici na motorke

Ak máte v garáži motorku, alebo obľubujete tento druh dopravy, tak tento článok si určite prečítajte až do konca. 

Aďa a Laco sú spolu už od roku 2008 a spoločne tvoria párik cestovateľov, túlajúcich sa po svete. Sú to úplne bežní ľudia, až na jeden detail, že zarobené peniaze investujú do cestovania. Keďže sú vlastníkmi motorky, ktorú som spomínal v úvode, rozhodli sa vyraziť na mototrip niekam na západ. 

Za 6 dní najazdili 2700 km po perfektných vozovkách, podarilo sa im navštíviť 5 krajín, prechádzali cez 17 horských priechodov vrátane Silvretta-Hochalpenstraße, passo dello Stelvio, passo di Gavia, Mangart a navštívili známe jazerá Lago di Garda v Taliansku a Bled v Slovinsku. Okrem toho počas celého jedného dňa oddychovali na pláži v Talianskom Bibione. Presne tak, toto všetko sa dá stihnúť za tak krátku dobu. 
Ak snívate o podobnej ceste na svojej motorke, určite neváhajte. Zažijete skvelé dobrodružstvo, vyvetráte si hlavu a nazbierate nové skúsenosti. 

Ak vás zaujíma viac z tohoto tripu, koľko to všetko stálo a všetky podrobnosti, určite si kliknite na stránku pobalsaideme.sk

Svoju cestu zachytili aj na video, ktoré si môžete pozrieť práve teraz. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj fotografii: pobalsaideme.sk, youtube.com Pobaľ sa ideme

23.09.2018 21:17