search england language

Marocký hašiš v reštaurácii, alebo ako to vyzerá na námestí v Marakéši

Patrik prichádza s druhou časťou svojho vlogu, priamo z Maroka.

Marocký hašiš v reštaurácii, alebo ako to vyzerá na námestí v Marakéši

Patrik prichádza s druhou časťou svojho vlogu, priamo z Maroka.

Niekoľko zaujímavostí o exotickom Maroku, ste sa mohli dočítať v predchádzajúcom článku, kde sa cestovateľ Patrik Paulínyi snowboardoval na púšti. V druhej časti, sa spolu s priateľmi rozhodli navštíviť mesto Fes, kde sa spracováva koža tradičným spôsobom už viac ako 1200 rokov. Ochutnali tradičné jedlo zvané "Tažin" alebo boli pozrieť krásnu dedinku Chefchaouen z 15. storočia, ktorá sa nesie celá v modrom nádychu. V tejto oblasti sa veľmi pravdepodobne dostanete aj do kontaktu s drogami, pretože práve v tejto dedinke sa vyrába a následne aj predáva hašiš. Ako celá cesta prebiehala, sa dozviete v najnovšom videu.

Maroko je jednou z mojich najobľúbenejších krajín.V predchádzajúcom dieli sme boli snowboardovať v Sahare na piesku a pozreli krásne miesta ako Ourzazate, kde sa natáčalo množstvo filmov, či kaňony v Dades a Thingiri. Asi trikrát nás okradli, no tentokrát sme už boli ostražitejší a nezmizlo nám nič. Iba miestny kaderník nás chcel oklamať. Pozri sa ako vyzerajú najstaršie garbiarne na svete, čarovná modrá dedinka Chefchaouen, kde sa pestuje väčšina marockých drog, či pobrežie pri Atlantiku. - prezradil Patrik. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Patrik Paulinyi

02.02.2019 15:57