search england language

DAWE WHITE s novou precítenou skladbou "Neviem ťa nájsť"

„Neviem ťa nájsť sedím tu sám, v ruke mám pohár doplna ho mám...

DAWE WHITE s novou precítenou skladbou "Neviem ťa nájsť"

„Neviem ťa nájsť sedím tu sám, v ruke mám pohár doplna ho mám...

Od poslednej skladby "o 3 ráno" o ktorej ste sa mohli dočítať aj na našom webe, ubehla veľmi krátka doba a mladá krv menom Dawe White, neváhal a opäť si pre fanúšikov pripravil novú precítenú skladbu s názvom "Neviem ťa nájsť". Dawe ukázal svoje kvality a dokázal, že mu vôbec nerobí problém nahrať pomalšiu a precítenú skladbu akou je táto novinka. Tento talent neustále na sebe pracuje a svoj posun dokazuje v každej jednej skladbe. Meno Dawe White sa do budúcna určite opatí sledovať, pretože má svoje miesto na našej hudobnej scéne. O produkciu skladby sa postaralo neznáme meno Jurrivh, no napriek tomu je skladba veľmi podarená záležitosť. Veď posúďte sami.

„Mal som chuť napísať niečo emotívne. Každý jeden z nás má podľa mňa niekedy pocit, že sa cíti sám. Že toho má veľa a potrebuje nejakú oporu pre chlapa je to väčšinou žena a pre ženu väčšinou chlap. Všetko som to spojil do seba. Môj pocit a môj príbeh. Spojil som jeden môj príbeh z viacerími mojimi skúsenosťami a obdobiami v živote keď som pocítil, že viem niekoho mať rád. Milujem gitaru a ten večer, keď som mal túto chvílku som našiel tento perfektný beat ktorý mi neuveriteľne sadol. Toto podľa mňa je na hranici repu. Ja túto moju skladbu nepovažujem za rap. Milujem hudbu a nikdy som nepovedal, že som len raper. Toto je môj život a moja sloboda.” - prezradil Dawe White.

Ak sa Vám Davidova tvorba páči, tak sledujte jeho facebook, kde nájdete aktuálne novinky a informácie.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook, instagram a samozrejme YouTube kanál, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: youtube.com, facebook.com/DaweWhiteofficial/

04.02.2018 21:32