search england language

Cestovateľka Elda natočila skvelé video z ostrova Tenerife

Túžite po horúcom letnom slnku a krásnych plážach? Tak vaša cesta musí viesť na ostrov Tenerife.

Cestovateľka Elda natočila skvelé video z ostrova Tenerife

Túžite po horúcom letnom slnku a krásnych plážach? Tak vaša cesta musí viesť na ostrov Tenerife.

Tenerife je najväčší ostrov Kanárskych ostrovov patriacich Španielsku, nachádzajúcich sa v Atlantickom oceáne neďaleko pobrežia Afriky. Práve na toto úžasné miesto vyrazila aj cestovateľka Elda, ktorá tam natočila super video. No skôr ako sa dostaneme k samotnému videu, poďme si trochu opísať samotnú krajinu.

Celková rozloha je viac ako dvetisíc kilometrov štvorcových a pôvodne je ostrov sopečného pôvodu. Najvyšším bodom na ostrove je vyhasnutá sopka Mount Teide s výškou 3 718 metrov nad morom, takže ak dostanete chuť na trochu turistiky tak nie je problém. Ostrov Tenerife patrí k obľúbeným dovolenkovým destináciam, pretože tam nájdete krásnu prírodu, hory, zelené lesy, púšte, sopky a výbornú klímu. Takže sa tam vyžijete v každom smere, či už vás láka nočný život, vodné športy alebo turistika. Hlavnými dovolenkovými centrami sú Los Cristianos, Costa del Silencio a Las Galletas. Za rušnou atmosférou a nočným životom sa oplatí zamieriť na Playa de las Americas
V hlavnom meste Santa Cruz de Tenerife, nájdete populárnu pláž so zlatým pieskom zo Sahary. Do výšky 3 550 metrov sa môžete vyviesť lanovkou, ak zamierite na sopku Teide

Takže ak vás láka práve tento ostrov určite neváhajte, pretože leto sa už blíži ku koncu, ale stále môžete vyraziť a užiť si pekné chvíle plné slnka. Dosť bolo rečí, prejdime k najnovšiemu atmosférickému videu plného efektov od Elda explorer.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Elda explorer

24.08.2018 13:01