search england language

Azorské ostrovy ponúkajú návštevníkom úžasnú prírodu

Významná turisticko-rekreačná oblasť s úžasnou prírodou, ktorá priláka naozaj každého. 

Azorské ostrovy ponúkajú návštevníkom úžasnú prírodu

Významná turisticko-rekreačná oblasť s úžasnou prírodou, ktorá priláka naozaj každého. 

Azory sú portugalské súostrovie a zámorské autonómne územie Portugalska umiestnené v strede Atlantického oceánu, okolo 1 500 km od Lisabonu a okolo 3 900 km od východného pobrežia Severnej Ameriky. Azorské ostrovy sa skladajú z deviatich ostrovov leží priamo v srdci Atlantického oceánu. Ostrovy sú ideálne pre turistov, pretože sa tam nachádza množstvo miest na skvelú turistiku. Azory sú výnimočné sopečnými krátermi, jazerami, jaskyňami a krásnymi plážami. Patrik Paulínyi navštívil tento ostrov a postaral sa o úžasné cestovateľské video, plné hodnotných informácii pre cestovateľov. 

Azorské ostrovy som chcel vidieť už veľmi dlho, keďže, sopečné ostrovy sú moja láska. Dramatická, fotogenická príroda akú takéto ostrovy ponúkajú je to čo vyhľadávam už dlhé roky. S pomedzi nich ma doposiaľ najviac bavil Island. No Azorské ostrovy ma neskutočne zaujali. Krásne výhľady, termálne pramene, skvelé jedlo a hlavne koláče, k tomu všetkému krajina veľmi lacná. Na ostrove San Miquel sme strávili 8 dní a prešli všetky známe i menejznáme miesta na ostrove. - prezradil Patrik. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Patrik Paulinyi

09.03.2019 15:14