search england language

Ako to dopadne, keď si tvoja kamoška nájde priateľa!?

Najzábavnejšie videá na Slovensku, získali svoje zaslúžené ocenenie.

Ako to dopadne, keď si tvoja kamoška nájde priateľa!?

Najzábavnejšie videá na Slovensku, získali svoje zaslúžené ocenenie.

Mená ako Zrebny & Frlajs netreba moc predstavovať, pretože celé Slovensko vie, že videá od tejto dvojice sú jednoducho TOP. Zábavné videá, ktoré pravidelne prinášajú svojím fanúšikom si získavajú naozaj veľkú sledovanosť takmer už dva roky. Chalani natáčajú rôznorodé videá v spolupráci so známimi osobnosťami, ktoré jednoducho musíte vidieť. Nápaditosť, originalita, emócie so super dejom, tak to sú príbehy zo života, odsúdené na smiech a zábavu. Jednotlivé videá od chalanov, si môžete pozrieť na ich YouTube, ale to najnovšie si môžete vychutnať práve teraz. 

„Jasmina a Matej tvoria pár. Do cesty životných úskalí im príde tvrdá skúška. Najlepšia kamarátka Jasminy - Kristína si nájde nového priateľa, s ktorým odlieta do Kórei a nechá tak Jasmínu samú. Matej bude musieť zastúpiť Kristínu vo všetkých neľahkých postoch najlepšej kamarátky a s pomocou Ježiša sa bude snažiť zvládnuť všetky situácie a tak udržať ich vzťah, kým sa Kristína nevráti." napísal Matej Zrebný na svojom facebooku.

Aby toho nebolo málo, chalani získali špeciálne ocenenie od YouTube z ktorého im... veď uvidíte.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebookinstagram a samozrejme YouTube kanál, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: youtube.com, facebook.com/MatejZrebny/, Zrebny & Frlajs

20.01.2018 17:07