search england language

Ak chcete rýchlo získať do svojho tela kyslík, tak jedine s procedúrami od OxySlovakia

Vo vzduchu je 21% kyslíka, v Oxyslovakia až 95%. Súbor procedúr, podporovaných vysokokoncentrovaným kyslíkom.

Ak chcete rýchlo získať do svojho tela kyslík, tak jedine s procedúrami od OxySlovakia

Vo vzduchu je 21% kyslíka, v Oxyslovakia až 95%. Súbor procedúr, podporovaných vysokokoncentrovaným kyslíkom.

Už je tomu nejaký čas, čo som objavil spoločnosť OxySlovakia, ktorej zakladateľkou je Júlia Grmannová. Táto žena si prešla veľmi ťažkým obdobím a bojovala so zákernou chorobou, nad ktorou úspešne zvíťazila. Popri klasickej liečbe ju zachránil aj koncentrovaný kyslík, ktorý je nevyhnutnou súčasťou nášho života. Samozrejme, že kyslík najľahšie získame zo samotného ovzdušia najlepšie návštevou prírody. Dnes však zo vzduchu vdychujeme 21 % kyslíka, 78 % dusíka a ostatok tvoria zvyškové plyny. Žiaľ v dnešnej dobe nie je kyslík ako kyslík. Naša planéta sa neustále mení a do ovzdušia sa dostáva toľko nečistôt, že ľudia už ani nevedia čo vlastne dýchajú. V Oxyslovakia vám poskytnú množstvo procedúr, podporovaných 95% kyslíkom. Júlia sa rozhodla pomáhať ľuďom a práve preto si zvolila túto cestu.

Ženy (v strede Júlia) podporujúce a prezentujúce OxySlovakia

Môžete si vybrať z viacero služieb:

Okysličenie pleti

Pri tejto wellness procedúre sa koncentrovaný kyslík obohatený o špeciálne aktívne kozmetické biolátky – séra, ktoré boli vyvinuté pre tento prístroj – dostáva pomocou pulzného tlakového systému veľmi hlboko do vrstiev pleti. 95-percentný kyslík je pod tlakom vháňaný do každej hlavice prístroja.

Okysličenie orgánov

Ak si zvolíte túto procedúru, tak vás usadia do pohodlného kresla alebo si ľahne na lôžko, vyberie si arómu (uvoľňujúcu alebo povzbudzujúcu) a obsluha mu nasadí tzv. nosovú kanylu.

Bezperoxidové bielenie zubov

Okrem perfektného vzhľadu ako sú vlasy, nechty, make-up a iné úpravy, treba dbať aj o svoje zuby aby boli zdravé a biele.

Kyslíková barokomora

V hyperbarickej tlakovej komore môžete zásobiť tkanivá organizmu kyslíkom, a to až do nevyhnutnej úrovne. Pod tlakom 33 KPa sa pomaly ocitnete v podtlaku 3 metrov pod vodou, kde dýchate až 95% koncentrovaný a zápornými iónmi nabitý kyslík. Táto procedúra trvajúca hodinu Vás omladí a regeneruje.

LPG

LPG technika je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je to jediná technika na uvoľnenie tuku uloženého pod vrchnou vrstvou pokožky, ktorý sa nedá odstrániť cvičením, diétou ani liposukciou.

Skenar

SKENAR je prístroj, ktorý v kontakte s pokožkou vysiela signál do podkožia a bezbolestne aktivuje nervové receptory tu umiestnené. Signál je vedený od receptorov nervovými vláknami do mozgu, mozog novú informáciu spracuje a vyšle naspäť do stimulovaných oblastí opravný signál.

Energetická deka

Už len názov znie veľmi príjemne, no je fakt že ak si zvolíte procedúru energetickou dekou, tak dosiahnete za krátky čas úplny pocit regenerácie. Ideálne aj pre športovcov a aktívnych ľudí.

Ak Vás tieto procedúri zaujali a radi by ste niektorú z nich vyskúšali, tak určite neváhajte a navštívte oxyslovakia.sk kde nájdete podrobnejšie informácie, alebo ich nájdete aj na facebook stránke.

Svoju pozornosť si zaslúži aj skvelá Oxywater, ktorá je plná kyslíka. 

Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Dve najdôležitejšie esencie života sa spojili do jedného nápoja. Viac informácií získate na oxywater.sk

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí.
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: youtube.com, oxywater.sk, oxyslovakia.sk, zdroj titulnej fotografie: wellart

13.12.2017 20:59