search england language

Nový prekladač cudzej reči s bezplatným a neobmedzeným internetom v 200 krajinách

Je to tu! Najmodernejší, úplne nový, elegantný a ergonomický hlasový prekladač roku 2021! Budúcnosť prišla a je na dosah ruky.

Nový prekladač cudzej reči s bezplatným a neobmedzeným internetom v 200 krajinách

Je to tu! Najmodernejší, úplne nový, elegantný a ergonomický hlasový prekladač roku 2021! Budúcnosť prišla a je na dosah ruky.

Mnoho ľudí má aj v dnešnej modernej dobe problém s cudzím jazykom. Určite to dobre poznáte. Hovoríte si, že je to príliš náročné, nechce sa vám učiť, alebo jednoducho nemáte hlavu na cudzie jazyky. Doba pokročila a dnes máme k dispozícii množstvo spôsobou ako sa cudzí jazyk naučiť, no všetko je už iba na nás. Mladá generácia to má oveľa jednoduchšie pretože učenie cudzích jazykov na školách (prevažne angličtiny) je už dnes bežnou súčasťou. Stretávame sa s ňou takmer všade okolo nás napr. na internete, v reklamách, v YouTube videách atď. V dnešnej dobe máte možnosť cestovať po celom svete a aj takýmto spôsobom máte možnosť získať nové informácie a vedomosti z oblasti cudzích jazykov. Ak aj napriek všetkému, vám jazyky nejdu do hlavy, firma Vasco Electronics prišla s veľkou vychytávkou. Prekladač Vasco M3 vám pomôže s dorozumievaním sa kdekoľvek ste, s kýmkoľvek sa rozprávate.

Vasco Electronics je medzinárodná spoločnosť s pobočkami v Spojených štátoch a Európe a so zamestnancami po celom svete. Od roku 2008, kedy založili spoločnosť Vasco Electronics, sa zameriavajú predovšetkým na elektronické prekladače reči a slovníky. 

Spoločnosť Vasco Electronics založil Maciej Góralski, ktorý je majiteľom a výkonným riaditeľom spoločnosti. Ako vycvičený záchranár Maciej zo svojej každodennej práce vedel, že schopnosť porozumieť niekomu môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. Jeho túžba porozumieť a pomôcť pacientom ho prinútila hľadať spôsoby, ako efektívne umožniť komunikáciu medzi ľuďmi hovoriacimi rôznymi jazykmi, a tak sa začal zaujímať o elektronické prekladače. Fascinovaný možnosťami, ale nespokojný s tým, čo trh ponúka, zhromaždil tých správnych ľudí, aby vyvinuli lepšie prekladače a založil spoločnosť Vasco Electronics. Dnes sú prekladače Vasco všeobecne uznávané ako najlepšie prekladateľské zariadenia na trhu, ktoré používajú jednotliví cestovatelia, spoločnosti aj profesionáli z celého sveta - a tiež záchranári.

  • Preklad reči vo viac ako 70 jazykoch
  • SIM karta s bezplatným & neobmedzeným internetom v 200 krajinách
  • 96% presnosť prekladu
  • FotoPrekladač
  • TranslaCall - Prekladač telefonických hovorov
  • MultiTalk - Konferenčný prekladač

Ako funguje?

Jednoducho ho zapnite, vyberte si dva jazyky, stlačte tlačidlo… a hovorte Anglicky, Maďarsky či Nemecky.
Teraz môžete konečne vysvetliť rakúskej čašníčke, že chcete kávu bez kofeínu, kúpiť si lístok do Londýna aj bez znalostí angličtiny či sa hodiny rozprávať s priateľom z opačného konca sveta. Prekladač Vasco M3 je tu, aby vám pohol všetko zvládnuť.

Hlučné prostredie? Nevadí. O to sme sa postarali.

Prekladač Vasco M3 je vybavený dvomi mikrofónmi. To preto, aby ste mohli prekladač použiť aj v hlučných uliciach Budapešti či Varšavy. Mikrofóny navzájom spolupracujú tak, aby čo najlepšie rozpoznali vašu reč a bezchybne preložili, čo chcete povedať.

FotoPrekladač: Pochopenie tlačeného textu

Prekladač Vasco M3 je vybavený veľmi užitočným foto prekladačom. Stačí odfotiť jedálny lístok v cudzom jazyku, nápis alebo článok v novinách a porozumieť, čo je tam napísané.

Výučba jazykov: Ovládajte základy cudzích jazykov

Vasco Translator M3 je naozaj jedinečné zariadenie ktoré vám pomáha nielen v komunikácii s cudzincami, ale aj v učení sa nových jazykov! Táto aplikácia, založená na metóde kartičiek, bude vašim osobným učiteľom cudzích slov a výslovnosti. Učiť sa cudzie jazyky môže byť jednoduché, zábavné, a efektívne, pokiaľ začnete s učením slovnej zásoby. Tú môžete neskôr použiť pri cestovaní, alebo jednoducho ohromiť vašich priateľov vedomosťami!

V aplikácii sa ľahko orientuje a motivuje užívateľa zobrazovaním jeho pokroku. Rovnako ako všetok softvér od Vasco Electronics, aplikácia sa konštantne vyvíja, takže slovník a jazyky sú sústavne doplňované.
Vydajte sa na cestu výučby cudzích jazykov tým najjednoduchším možným spôsobom!

MultiTalk - Spája až do 100 ľudí hovoriacich rôznymi jazykmi

Stavíme sa, že nevymenujete 70 jazykov. A to ich je asi 6 000! Faktom však je, že jazyky, ktoré používa prekladač Vasco M3, vám umožnia hovoriť s viac ako 90% svetovej populácie. Pomocou prekladača Vasco M3 môžete dokonca hovoriť so 100 ľuďmi súčasne.
Jeho vstavaná aplikácia MultiTalk dokáže spojiť veľa ľudí, buď zhromaždených na konferencii, alebo aj z ďalekých kútov sveta. MultiTalk okamžite preloží, čo niekto povedal a zaznamená to na vašej obrazovke, aby ste sa mohli rýchlo vrátiť k predchádzajúcim konverzáciám. To všetko preložené do vášho materinského jazyka.

TranslaCall: Preklady na dlhé vzdialenosti

Telefonát spoza oceánu v cudzom jazyku? Použite prekladač Vasco M3, aby ste dokonale rozumeli vášmu partnerovi z Číny. TranslaCall je funkcia navrhnutá na preklady telefonických hovorov najnovším spôsobom.

Tak čo nato hovoríte? Zaujímavé však. Investíciou takmer 300 eur do tohto prístroja, si môžete otvoriť dvere do celého sveta aj napriek neznalosti cudzích jazykov. Prekladač Vasco M3 je vybavený SIM kartou s BEZPLATNÝM a NEOBMEDZENÝM internetom pre preklady v takmer 200 krajinách a s presnosť prekladu až 96%. Je to tiež super tip na darček pre vašich rodičov alebo blízkych. Zaujímavosti nájdete tiež na ich facebooku alebo navštívte stránku vasco-electronics.sk kde sa dozviete viac informácii o produkte a kde si ho môžete aj zakúpiť. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj informácií a fotografii: https://vasco-electronics.sk/

06.09.2021 13:43