search england language

Vitajte v OXY SPA Žilina, kde sa zhlboka nadýchnete elixíru mladosti a života.

VSTÚPTE K NÁM DO SVETA, KDE KAŽDÁ BUNKA VO VÁS SA PREMENÍ NA ELIXÍR RADOSTI A ZDRAVIA.

Vitajte v OXY SPA Žilina, kde sa zhlboka nadýchnete elixíru mladosti a života.

VSTÚPTE K NÁM DO SVETA, KDE KAŽDÁ BUNKA VO VÁS SA PREMENÍ NA ELIXÍR RADOSTI A ZDRAVIA.

Kyslík ako základná a neoddeliteľná súčasť nášho života bez ktorého by sme neprežili. V kyslíkovom centre OXY SPA mu hovoria aj elixír mladosti a života. Práve v tomto centre vám doplnia presne toľko kyslíka koľko budete potrebovať a môžete vyskúšať viaceré kyslíkové procedúry. Kyslíkové centrum OXY SPA ktoré sa nachádza v Žiline som nedávno navštívil a môžem povedať, že som sa tam cítil naozaj výborne. Veľmi milá a stále usmiata majiteľka Sylvia sa o vás naozaj skvele postará. Okrem skvelej kávy, príjemnej hudby, sa ocitnete v krásnych do detailu zariadených priestorov, ktoré vám dodajú komfort a pohodlie aby ste si to počas kyslíkovej procedúry naozaj užili. Podme sa pozrieť nato, aké procedúry si môžete v kyslíkovom centre OXY SPA vybrať. 

VO VZDUCHU JE 21 % KYSLÍKA, U NÁS V OXY SPA 98 %

OXYGENOTERAPIA
Každý deň sa priemerne nadýchneme 20 tisíc krát. Každým nádychom zásobujeme 60 biliónov buniek a zbavujeme organizmus toxínov. Oxygenoterapia zvyšuje koncentráciu kyslíka v krvnej plazme, vďaka čomu zvyšuje prietok krvi kapilárnym riečiskom, čo zlepšuje dodávku kyslíka a dôležitých živín do celého organizmu.

HYPERBARICKÁ KOMORA je terapia, ktorá podporuje liečbu celého spektra diagnóz formou významného prísunu medicínskeho kyslíka do pľúcneho systému pacienta, ktorý ho inhaluje v hyperbarickej komore pri vyššom tlaku ako je bežný atmosferický. Takto sa stlačený kyslík naviazaný na krvnú plazmu dostáva účinnejšie do tkanív a orgánov, čo urýchľuje hojivé procesy. 
HBOT je terapia vdychovaním kyslíka pod pozitívnym tlakom. Na rozdiel od inhalácie kyslíka pri normálnom atmosférickom tlaku existuje vysvetlenie účinnosti tejto liečby založené na pôsobení jednoduchých prírodných zákonov. Kyslík je plyn, ktorý je nevyhnutný pre ľudský život. Vzduch, ktorý bežne dýchame obsahuje približne 21 % kyslíka. V pľúcach sa tento vzdušný kyslík väčšinou viaže na červené krvinky a malé množstvo sa rozpúšťa v krvi. Červené krvinky sú už pri normálnom tlaku takmer úplne obsadené a množstvo rozpusteného kyslíka v krvi závisí od atmosférického tlaku a práve červené krvinky sú tie malé transportné telieska, ktoré krv prenáša do orgánov, kde uvoľňujú kyslík, ktorým sú orgány zásobované. Ich veľkosť im neumožňuje preniknúť do oblastí postihnutých zúžením ciev pri rôznych chronických ochoreniach (diabetes, ischemická choroba dolných končatín, ateroskleróza mozgových a srdcových tepien).
Taktiež tam patria akútne (úrazy hlavy s poranením mozgu, devastačné poranenia vyžadujúce transplantáciu mäkkých tkanív a kože, popáleniny, omrzliny), zápalové (osteomyelitída, Crohnova choroba), degeneratívne alebo zmiešané príčiny. Pozitívne výsledky sú dlhodobé a často aj pri neúspešnej liečbe bércových vredov pooperačných fistúl, nehojacich sa rán a kožných defektov, mozgových príhod, migrény a iných bolestí hlavy, závratov atď. Keď sa tlak zvýši nad atmosférický tlak na dvoj až trojnásobok atmosférického tlaku, množstvo kyslíka rozpusteného v krvi sa výrazne zvýši a tento kyslík sa cez zúžený cievny systém dostane aj do oblastí neprístupných pre červené krvinky, čo využíva liečebná metóda, ktorou sa zaoberáme. Tým sa zlepšuje zásobovanie tkanív postihnutých akútnym alebo chronickým nedostatkom kyslíka kyslíkom. Jedno ošetrenie trvá 60-120 minút a klienti v závislosti od povahy ochorenia absolvujú v priemere 10-200 takýchto sedení v jednej sérii. Počas expozície môže klient čítať, počúvať hudbu alebo komunikovať s ostatnými klientmi, pričom je v neustálom vizuálnom a verbálnom kontakte s personálom.

Novinkou v OXY SPA je aj kyslíkové ošetrenie pleti kyslíkovou kozmetikou OXYaddict. Je to slovenská prírodná kozmetika OXYaddict je výnimočná v tom, že už po prvom ošetrení dosiahnete maximálny výsledok a okyslíčenie pleti bez použitia kozmetických prístrojov. Kyslíková kozmetika je len jedna. Tá SLOVENSKÁ. Aj keď vyzerá tak SVETOVO. Preto vznikol slogan OxyGeniuSkinCare. Spojením slov Oxygeni ( kyslík) a Génius. Pretože kyslík je geniálny pre každú pleť.

Okrem toho si môžete počas svojej precedúry vychutnávať aj kyslíkovú vodu OXYWATER. Kyslíková voda OXYWATER je voda prémiovej kvality s prídavkom čistého kyslíka (min.90mg/l). Najprv vezmeme vodu najvyššej kvality, nízkej mineralizácie, s ideálnou hladinou pH 7,43 a obohatíme ju min 90mg/l čistého kyslíka, čo je 30 krát viac ako sa vyskytuje v bežnej vode. Na zaistenie uchovania vysokej hladiny kyslíka používame iba plechovky z vysoko kvalitného materiálu. Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Práve preto sa tieto dve esencie života spojili a vytvorili niečo úžasné.

Počas návštevy tohoto centra som natočil aj prezentačné video v ktorom uvidíte priestory kyslíkového centra OXY SPA, podrobné kyslíkové ošetrenie pleti a spokojných zákazníkov ktorí si užívajú inhalovanie kyslíka a kyslíkové barokomory. Tak nech sa páči, pozývam vás k sledovaniu a nezabudnite dať vedieť, ako sa vám video páčilo a ktorú s procedúr by ste najradšej vyskúšali. 

Ak sa chcete trochu zabaviť, tak odporúčam pozrieť aj náš #OXYvlog počas ktorého vyniklo viacero vtipných scén. Naša #OXYfamily sa naozaj rýchlo rozrastá. V tomto videu uvidíte stretnutie s OXY mamou a zakladateľkou kyslíkovej vody Oxywater a kyslíkovej kozmetiky OXYaddict, Juliannou Hložek Grmannovou. Veľmi si cením našu už dlhoročnú spoluprácu a vždy veľmi rád vidím túto skvelú, energickú a hlavne okyslíčenú ženu. Takmer po roku sme naplánovali stretnutie a vyrazili sme na kyslíkovú kontrolu do Žiliny, kde sa nachádza toto úžasné kyslíkové centrum OXY SPA. Spoznal som ďalšie ambasádorky a skvelé OXY ženy, ktoré svojou tvrdou prácou a skúsenosťami odvádzajú naozaj úžasnú prácu. Ako toto stretnutie dopadlo a čo všetko sme zažili v kyslíkovom centre v Žiline, sa dozviete v tomto OXY vlogu.

Tak čo myslíte, vyskúšali by ste niektorú s kyslíkových procedúr? Ak je vaša odpoveď kladná a rozhodnete sa pre návštevu kyslíkového centra OXY SPA v Žiline, tak môžete navštíviť aj ich stránku www.oxyspa.sk alebo sociálne siete ako facebook stránku či instagram, kde nájdete všetky podrobné a aktuálne informácie. 

Návštevu tohoto centra vám jednoznačne odporúčam, pretože sa ocitnete "v úplne inom svete", maximálne okyslíčíte svoje bunky, dobijete sa energiou a dokonale si oddýchnete. Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: archív oxyspa.sk, dafson.sk

27.05.2022 14:22