search england language

Vianočná rocková koleda od skupiny Niečo Navyše - "Vianočná Show"

Vianoce bez darčekov? NIEčO NAVYšE to zariadili a zavolali Mrázika a Popolušku!

Vianočná rocková koleda od skupiny Niečo Navyše - "Vianočná Show"

Vianoce bez darčekov? NIEčO NAVYšE to zariadili a zavolali Mrázika a Popolušku!

Stromček, darčeky, vianočná pohoda rodinky pri stole a opitý Santa? Áno, toto je novinka od kapely NIEčO NAVYšE, ktorá prišla s novým hitom. Chcú tak poukázať na veľkolepý boom okolo Vianoc, ktorý trvá už od septembra. To, že nová pesnička bude paródiou na klasické Vianoce, si vymysleli chalani.


„Vianočné ozdoby nájdeme v obchode už pomaly od leta, zelený škriatok s vianočnými ponukami na nás vyskakuje od septembra, čo ma neskutočne vytáčalo. Preto sme si povedali, že náš ďalší song bude o tom,“ povedal spevák kapely Willo.


Už dlhší čas sa pohrávali s myšlienkou, že by bolo vhodné vytvoriť „vianočný song“, ale ako už býva zvykom u tejto mladej partičky, nemohlo ostať pri klasických vločkách, darčekoch, chutnej atmosfére. Do tejto spolupráce si pozvali aj rapera Mrázika, ktorý sa
svojej úlohy chopil statočne, nenechal nič na náhodu a nahrávanie si veľmi užíval. S víziou klipu prišli chalani z VLN Production, ktorí s kapelou spolupracovali už na ich piatom videoklipe, preto presne vedeli, čo si môžu dovoliť a s čím budú spokojní. Dva dni natáčania, množstvo príprav, ľudí a rekvizít znamenalo, že to bude jedna veľká zábava. Vo videoklipe sa objaví Santa, Mikuláš, Snehulienka a „klasická šťastná rodinka“, ktorá sa teší na Štedrý večer. Po večeri sa im však naskytne nie príliš vábny pohľad, keď namiesto darčekov nájdu pod stromčekom.... Ale to vám už neprezradíme, pozrite si nový klip od chalanov z NIEčO NAVYšE a zistíte, čo to bude (smiech).


Nezabudnite sa zapojiť ani do súťaže, ktorá je spojená s uvedením nového klipu!

Viac z tvorby skupiny Niečo Navyše, nájdete tu: www.facebook.com/nieconavyse a www.bandzone.cz/nieconavyse  

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com NIEčO NAVYšE

11.12.2018 12:13