search england language

Úžasné video najkrajších miest, ktoré by mal navštíviť každý cestovateľ

Motivačné video, ktoré nakopne každého cestovateľa na nové dobrodružstvo. 

Úžasné video najkrajších miest, ktoré by mal navštíviť každý cestovateľ

Motivačné video, ktoré nakopne každého cestovateľa na nové dobrodružstvo. 

Ak patríte medzi milovníkov cestovania, máme tu pre vás skvelé cestovateľské video od Hike the World, ktoré vás jednoznačne motivuje. Pravidelne vás zásobujeme videami mladého páru z Hike the World, ktorí pripravujú úžasné cestovateľské videá plné inšpirácie a motivácie. V roku 2018 sa rozhodli urobiť veľkú zmenu vo svojom živote, opustili svoju prácu a rozhodli sa naplno cestovať a spoznávať nové miesta. Videá sa stali naozaj populárne a dosahujú tisícky pozretí od sledovateľov. Videá sú natáčané prevažne u nás na Slovensku, ale aj na mnoho krásnych miestach v Európe. Naposledy sme písali o skvelom videu z mrazivej Malej Fatry a tentokrát tu máme naozaj skvelé motivačné video, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. 

Na začiatku roka 2018 sme sa rozhodli zmeniť náš život a robiť čo milujeme. Vzdali sme sa kancelárskej práce aby sme mohli cestovať a turistikovať po Európe. Navštívili sme 8 krajín a mnoho národných parkov, kde sme si užili každú chvíľu. Tu je list najkrajších miest, ktoré by mal navštíviť každý cestovateľ a milovník turistiky v roku 2019 : Čierna Hora – Durmitor (nádherné hory s mnoho turistickými trasami) Čierna Hora/Albánsko – Prokletije (prekrásne scenérie bez množstva ľudí) Bosna a Hercegovina – Prenj (zelené polia obklopené masívnymi horami) Švajčiarsko – Grindelwald (dedinka obklopená majestátnymi 4tisícovkami) Čierna Hora – Tara canyon (ikonický most nad najhlbším kaňonom Európy a druhým na svete) Taliansko – Dolomity (najkrajšie pohorie v Európe) Rakúsko – Schladminger taury (málo známe o to však čarovnejšie alpy bez množstva turistov)

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Hike the World

09.03.2019 16:05