search england language

Úžasné prezentačné video našej nádhernej prírody a majestátnych hôr, ktoré Vás dokonale pohltí!

Naše národné bohatstvo, ktoré nám nikto nezoberie!

Úžasné prezentačné video našej nádhernej prírody a majestátnych hôr, ktoré Vás dokonale pohltí!

Naše národné bohatstvo, ktoré nám nikto nezoberie!

Mesto v ktorom sme sa narodili, miesto kde sme vyrastali, krajina v ktorej žijeme, toto všetko a ešte oveľa viac je srdcová záležitosť každého jedného hrdého slováka, alebo slovensky. Naša obrovská cennosť a bohatstvo, ktoré vlastníme je naša úžasná príroda a Tatry, ktoré neustále vítajú množstvo pribúdajúcich turistov. Aj keď je pravda, že mnoho ľudí si neváži našich veľhôr, berie to ako samozrejmosť a pri tom sámi nezažili ten pocit slobody. Určite to odporúčam zažiť každému jednému. Smutné je, že ani škodci ktorí napadli naše stromy, víchrice, požiare, alebo nadmerná ťažba našich lesov, tomu vôbec nepomáha. Chráňme našu prírodu a správajme sa k nej s úctou a rešpektom, pretože ona nám to časom všetko vráti. Svoju lásku k prírode a rodnej zemi preukázal aj Roman Málik, vo svojom novom úžasnom videu, ktoré Vás pohltí. Video prezentuje krásu našich hôr a okolitej prírody, kde Roman rád oddychuje a relaxuje.

Nenechajte sa rušiť a vychutnajte si video "Take me to the mountains" od Romana Málika. Chráňme našu prírodu!

Práve ste dopozerali Romanove video a chcete sa stať jeho fanúšikom či podporiť jeho tvorbu? Tak v tom prípade, klikajte na jeho facebook alebo instagram, kde nájdete stále aktuálne informácie a nové videá.

Zapoj sa do súťaže a vyhraj 2 lístky na Chodník korunami stromov!

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. V prípade, že chcete tiež porozprávať svoje príbehy z ciest, tak sa nám ozvite a neváhajte podeľiť sa s nami o svoje zážitky.
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky, zaujímavé články a rozhovory.

 

Zdroj: youtube.com, facebook.com/romanmalikph

05.10.2017 22:02