search england language

Už aj na slovenskej hudobnej scéne sa vyjadrujú k aktuálnej politickej situácii

Posledný týždeň a dni boli na Slovensku veľmi rušné a to všetko vďaka politike.

Už aj na slovenskej hudobnej scéne sa vyjadrujú k aktuálnej politickej situácii

Posledný týždeň a dni boli na Slovensku veľmi rušné a to všetko vďaka politike.

Asi netreba moc špeciálne objasňovať situáciu, ktorá sa aktuálne odohráva na Slovensku. Nie sme politický web a ani sa nezameriavame na informácie tohoto druhu, ale zasiahlo to aj nás a preto chceme šíriť nádej na zmenu aj tu na tejto stránke. Po odhalení závažných informácii, ktoré do seba zapadajú ako puzzle nastali pre našu krajinu naozaj rušné chvíle. Od vraždý Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej ubehol už nejaký ten čas, no na Slovensku sa udialo naozaj veľa. Odkedy Ján odhalil (žiaľ s pomocou kolegov) dlhoročne zbierané informácie o prieniku talianskej mafie na Slovensko a spojitosti s našou vládou, nenechalo to nikoho chladného. Slovák, ktorého dnes považujú za hrdinu, prepísal tak dejiny nášho štátu a zjednotil celý svet na piatkových protestoch po celom svete. Žiaľ tento človek spolu so svojou snúbenicou museli položiť svoj život aby sa to niekam pohlo.

Slovensko povstalo!

Možno sa to nezdá, ale tieto dni sa zapisujú do dejín, pretože revolúcia ktorá nastala v roku 1989 sa počas piatkového protestu zopakovala. Slovákom už nie je jedno čo sa deje a bojujú tak za lepšie Slovensko. Ozvali sa aj známe osobnosti alebo hudobníci z našej scény. 
"Otec rapu" na Slovensku - Vec pripravil svoje vyjadrenie k aktuálnemu dianiu prostredníctvom skladby "Krv na rukách"

Nasledovala skladba "Vkraine" od Matysa člena českého TyNikdy labelu

Talentovaný spevák a rapper Arogant prispel svojím vyjadrením v skladbe "My sme verili"

Ticho nezostalo ani jedno z najzvučnejších mien našej hudobnej scény - Majk Spirit. K aktuálnej téme sa vyjadril skladbou "Chceme pravdu".

Ak ťa skladby zaujali šír ich posolstvo ďalej a bojuj za svoju vlasť, aby bola očistená od klamstva, korupcie a krvi...

Zavraždili investigatívneho novinára Aktuality.sk Jána Kuciaka - dobrého človeka, priateľa, chlapa, ktorý robil svoje povolanie, aby sa nám tu žilo lepšie. Zavraždili aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. A preto mu tento článok venujeme.

 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com

10.03.2018 22:21