search england language

TOP 30 lokalít na Slovensku, ktoré určite musíte vidieť

Dychberúce video s najkrajšími miestami po celom Slovensku.

TOP 30 lokalít na Slovensku, ktoré určite musíte vidieť

Dychberúce video s najkrajšími miestami po celom Slovensku.

Po mimoriadne úspešnom videu z minulého roku o TOP 12 miestach na Slovensku, ktoré dosiahlo na youtube viac ako 700 tisíc pozretí, Martin z Hike the World natočili ďalšie veľkolepé a oveľa viac prepracované video o TOP 30 lokalitách na Slovensku. Až 6 mesiacov tvrdej práce prinieslo svoje vytúžené ovocie. Po vzhliadnutí videa okamžite dostanete chuť vyraziť niekam na cesty, pretože vás to jednoznačne inšpiruje a nakopne cestovať. Tento rok kvôli tažkej pandémickej situácií ktorá nás postihla, trávilo veľa slovákov dovolenku na Slovensku. Máme krásnu prírodu, lesy a hory ktoré nám ponúkajú veľa možností. Takže ak patríte k milovníkom cestovania a turistiky, tak toto video bude určite pre vás. 

Do videa sa dostali známe miesta ako Vysoké Tatry, Bardejov, Bratislava, Vlkolínec, Malá Fatra, ale aj menej známe ako Lednica, Brdárka a iné. K samotnému videu zložil skladbu na mieru s poetickým názvom "Homeland" skladateľ a fotograf Miro Maršík. Vychutnajte si to najlepšie, čo naša malá krajina ponúka.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Hike the World

06.09.2020 21:25