search england language

Tiché miesta, ktoré vyzerajú ako z toho najhoršieho hororu

Séria videí, odhaľujúce tajomné tiché miesta, ktoré naháňajú strach.

Tiché miesta, ktoré vyzerajú ako z toho najhoršieho hororu

Séria videí, odhaľujúce tajomné tiché miesta, ktoré naháňajú strach.

Urban Exploration alebo Urbex je na našom úžemí už celkom známa záležitosť. Na Slovensku túto aktivitu asi najviac spopularizoval Ivan Donoval svojími videami a neskôr sa pridali aj ďalší ľuďia k tejto záľube v objavovaní opustených miest. Urbex alebo infiltrácia je súkromný prieskum verejne/oficiálne neprístupných nadzemných aj podzemných objektov a zariadení vytvorených ľuďmi najmä v mestách. U nás je takýchto miest naozaj veľa a záujem o ich objavovanie je veľký. Prejdime ale k YouTube kanálu s názvom Tiche Miesta, kde začali pribúdať #TicheMiesta resp. opustené miesta natočené na videá, ktoré sú spracované naozaj úžasne. 
Videá sú natáčané v temnej hororovej atmosfére plné detailov, ktoré vás vtiahnu do deja minulosti. Ak máte radi hororové filmy, tak ste na správnom mieste.

Tiché Miesto #1 - Detský tábor v Donovaloch

"Ďaleko v horách v opustenej chatovej oblasti, bez prístupovej cesty sa nachádza opustená ubytovňa ktorá kedysi pravdepodobne slúžila ako detský tábor. Nie sme prvý ktorý toto miesto navštívili s kamerou v ruke no aj tak sme to chceli vidieť na vlastné oči."

Tiché Miesto #2 - ZŤS Dubnica nad Váhom

"ZŤS Dubnica nad Váhom bol jeden z najvýznamnejších strojárskych podnikov na Slovensku v 2. polovici 20. storočia. V 80. rokoch zamestnával až 15 000 pracovníkov. Dnes je to opustené miesto plné spomienok."

Tiché Miesto #3 - Dom s nejasnou minulosťou

"Tentokrát sme zamierili hlboko do Rakúskych lesov kde sa nachádza dom, ktorý rozhodne nepatrí medzi tie bežné. Od hlavnej lesnej cesty k nemu nevedie žiadna prístupová cesta. Pravdivé informácie o ľuďoch ktorý tam žili sa nám ani ostatným nepodarilo zistiť. Mali sme rôzne očakávania pred návštevou tohto podivného domčeka, no pocity a emocie ktoré sme prežívali počas prehliadky boli skutočne veľmi silné. Rozhodne neodporúčam prehliadku tohto domu slabším a citlivejším povahám."

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj youtube.com Tiche Miesta

06.11.2019 00:33