search england language

Svetový hit #WhereIsTheLove od Black Eyed Peas, s novým zvukom a videoklipom!

Po trinástich rokoch, prichádza skupina Black Eyed Peas so skladbou #WhereIsTheLove v novom šate. 

Svetový hit #WhereIsTheLove od Black Eyed Peas, s novým zvukom a videoklipom!

Po trinástich rokoch, prichádza skupina Black Eyed Peas so skladbou #WhereIsTheLove v novom šate. 

Už je tomu viac ako mesiac, kedy vyšiel remake, alebo ak chcete prerábka skladby #WhereIsTheLove aj v novej vizuálnej podobe. Keď v roku 2003 prišla táto štvorčlenná skupina so singlom #WhereIsTheLove okamžite si získala srdcia svojích fanúšikov. Od tej doby sa toho už viac než dosť zmenilo.

V dnešnej dobe nás média denno denne informujú o vojne, teroristických útokoch, rasizme, nepokojoch či politických konfliktoch. Správy a informácie, ktoré takmer každého z nás chytia za srdce a je nám smutno z toho kam tento svet speje. Myslíte si, že sa s tým už nedá nič robiť?

Skupina Black Eyed Peas, oprášila už spomínaný hit a prizvali si viac ako 60 hudobníkov na pomoc v šírení lásky do nášho sveta. Na tomto úžasnom projekte sa zúčastnili mená ako napríklad: Usher, Justin Timberlake, Nicole Scherzinger, Jessi J, Wiz Khalifa, DJ Khaled, Snoop Dogg, Asap Rocky, The Game a mnoho ďalších.

Táto skladba upozorňuje na viacero tém, ktoré sa aktuálne dejú vo svete a práve vďaka tomuto obrovskému spojeniu hudobníkov by sa malo pomocť k nejakej zmene. Výťažok z predaja skladby a predmetov v podobe tričiek a doplnkov pôjde na konto nadácie "i.am angel", ktorá ma pomáhať ľuďom v núdzi.

Ak ti nie je ľahostajné čo sa na tomto svete deje, tak šír túto pozitívnu myšlienku v podobe videoklipu, v ktorom sú zachytené reálne zábery.

#WhereIsTheLove

Zdroj: Black Eyed Peas

08.10.2016 23:16