search england language

Strašidelné pohorie Tríbeč, ktoré nikdy nespí

Tajomné pohorie Tríbeč opradené temnou historiou.

Strašidelné pohorie Tríbeč, ktoré nikdy nespí

Tajomné pohorie Tríbeč opradené temnou historiou.

Inšpirácie na cestovanie po našom krásnom Slovensku nie je nikdy dosť. Myslím si, že meno Patrik Paulinyi pozná už asi celé Slovensko a práve o jeho novom videu bude reč. Cestovateľ, fotograf a filmár má na konte viacero úspešných projektov a na jeho youtube kanál pribúdajú naozaj kvalitné a zaujímavé videá. Vo svojom videu odprezentoval naše krásne Slovensko, ktoré obletelo celú krajinu a získalo u ľudí úspech. Na jeseň tohto roka spustil projekt s názvom "Cestujem doma", v ktorom Patrik predstavuje destinácie na Slovensku, ktoré sa určite oplatia navštíviť. Za posledné mesiace navštívil naozaj krásne miesta, ktoré inšpirujú ľudí na potulkách po Slovensku. Medzi jeho posledné a zároveň najnovšie video, patrí návšteva pohoria Tríbeč. Toto pohorie sa dostalo viac do povedomia ľudí prostredníctvom knihy "Trhlina" od spisovateľa Jozefa Kariku a neskôr prišlo aj filmové spracovanie, ktoré u nás spôsobilo hotové šialenstvo. Obrovská sledovanosť a záujem o tento film, vystrelil tento film medzi najúspešnejšie diela natočené na našom území. Po filme  ľuďia vo veľkom navštevovali oblasť Tribeča aby zistili či sú skutočnosti z filmu pravdivé, alebo to bol iba výmysel. Presne toto isté sa rozhodol urobiť aj Patrik a vydal sa na nebezpečnú misiu, z ktorej pripravil pre divákov a svojich fanúšikov úžasné video, ktoré vás naozaj pohltí. Ak ste čítali spomínanú knihu, alebo ste videli film a páčilo sa vám toto spracovanie, tak inak tomu nebude ani pri Patrikovom videu. 

"Tribeč ma svojimi záhadami lákalo už veľmi dlho. Už viac ako 70 rokov sú tu zaznamenávané prípady miznutia ľudí bez toho aby sa im blízkym podarilo dopátrať čo sa vlastne stalo. Tribeč leží na západnom Slovensku na mieste často označovanom ako slovenský bermudský štvoruholník. Obopínajú ho mestá Nitra, Topoľčany, Partizánske a Zlaté Moravce. Neďaleko nich sa nachádza malá nenápadná dedinka s približne 200 obyvateľmi a práve v jej okolí mizla väčšina ľudí. V lesoch som strávil dva dni, kedy som prešiel tie najznámejšie miesta, kde mizli ľudia. Na vlastnú kožu som si vyskúšal aj spanie v tríbečskych lesoch." - prezradil Patrik.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Patrik Paulinyi

12.12.2020 00:37