search england language

Športový štýl obliekania nemusí byť nuda

Väčšina z nás si predstavuje pod slovným spojením „sexy žena“ ženu oblečenú do obtiahnutých vyzývavých šiat, ktoré ukážu čo je potrebné a zároveň schovajú, čo má byť pred zrakom verejnosti schované.

Športový štýl obliekania nemusí byť nuda

Väčšina z nás si predstavuje pod slovným spojením „sexy žena“ ženu oblečenú do obtiahnutých vyzývavých šiat, ktoré ukážu čo je potrebné a zároveň schovajú, čo má byť pred zrakom verejnosti schované.

Niektoré ženy nepotrebujú nosiť vyzývavé šaty, výrazné šperky a lodičky. Postačí im dobrá mikina, tepláky, teplákový kardigán a dobré tenisky. Športový štýl obliekania nemusí byť nuda. Ako jednotlivé oblečenie kombinovať?


Dámske mikiny a kvalitné zateplené legíny

Do tohto prechodného obdobia je ideálne obliekať sa v športovom štýle. Kombinácia modernej jednofarebnej dámskej mikiny s kvalitnými vzorovanými zateplenými legínami je ideálna aj pre vás. Budete v teple a zároveň sa nebudete cítiť ako snehuliak. Pohodlie a ležérnosť- to je to, čo ženy milujú. Takúto módu milujú nielen mamičky na materskej, ale ocenia ju aj ženy, ktoré musia celý deň sedieť v kancelárii v krátkej elegantnej sukni a obtiahnutej blúzke.

Odporúčame vám kombináciu sivej dámskej mikiny s horčicovo-oranžovými legínami. Sivá, žltá a oranžová – to sú farby, ktorým sa túto jar určite nevyhýbajte.

K tejto kombinácii si kúpte pohodlné členkové dámske tenisky s kvalitnou podrážkou. Odporúčame tenisky v neutrálnych farbách ako v sivej, béžovej, čiernej.


Oversize mikiny a legíny

Oversize mikiny tenké, ale i zvnútra zateplené sú momentálne IN. Ak ste ich čaru ešte nepodľahli, onedlho podľahnete. Výhodou týchto oversize mikín je aj to, že zakryjú rizikové partie – hlavne bruško. Zohrejú vás a zakryjú to, čo potrebujete zakryť. Tieto mikiny kombinujte s legínami, SLIM džínsami, ale pokojne i so športovou krátkou sukňou. Oversize mikiny môžete pokojne kombinovať aj s pásikavými a kockovanými košeľami. Športový štýl nemusí byť nuda. Okrem kvalitnej vzorovanej a nevzorovanej dámskej mikiny si kúpte nové oversize (najlepšie jednofarebné) mikiny, ktoré ľahko skombinujete o športovým krátkym tričkom alebo jednofarebným univerzálnym bavlneným tričkom s dlhým rukávom.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj fotografii pixabay.com

26.03.2018 20:01