search england language

Speváčka Lina Mayer prichádza s novým hitom FALLING

Ak hľadáte novú hudbu do svojho hudobného prehrávača, máme pre vás skvelú novinku.

Speváčka Lina Mayer prichádza s novým hitom FALLING

Ak hľadáte novú hudbu do svojho hudobného prehrávača, máme pre vás skvelú novinku.

Ak vám meno tejto speváčky nič nehovorí, v krátkosti si ju predstavme. Lina Mayer, vlastným menom Karolína Majerníková, je slovenská speváčka a skladateľka pôsobiaca na našej scéne od roku 2012. Práve v tomto roku vydala svoj prvý sinkej s názvom „Dream“, ktorý však nezískal veľký úspech. O dva roky neskôr naspievala soundtrack „This Time“ pre český film Pojedeme k mořivďaka ktorému sa dostala viac do povedomia ľudí. A potom to prišlo. Lina vypustila do sveta ďalšie skvelé hity ako „Personal Sky“, ktorý má na jej YouTube takmer 700 000 pozretí, skladba „NOTHING“ si tiež získala srdcia fanúšikov a netreba zabudnúť ani na singel „Don't leave me now“, ktorý bol taktiež počuť z každého rádia. 

Svojich fanúšikov nenechala speváčka čakať dlho a dnes im naservírovala ďalší super singel s názvom "FALLING". O kvalitách a hlase, ktorý Lina Mayer vlastní niet pochýb a veríme, že novej skladbe sa bude dariť aspoň tak ako každej jednej pred ňou. Tak si ju vypočujte v sprievode videoklipu, o ktorý sa postarala dvojica Róbert Revák a Laco Rychtarik. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, facebook.com/linamayerofficial/

13.04.2018 20:10