search england language

SNOW FILM FEST 2018 - zaži dobrodružstvo na plátne svojho kina

Milovníci hôr, dobrodružstva, adrenalínu a outdoorových filmov, sa môžu opäť tešiť na ďalší ročník Snow Film festivalu v Považskej Bystrici.

SNOW FILM FEST 2018 - zaži dobrodružstvo na plátne svojho kina

Milovníci hôr, dobrodružstva, adrenalínu a outdoorových filmov, sa môžu opäť tešiť na ďalší ročník Snow Film festivalu v Považskej Bystrici.

Radi by sme vás pozvali na ďalší ročník FILMOVÉHO FESTIVALU ZIMNÝCH ŠPORTOV /SNOW FILM FEST 2018/, bratský festival Expedičnej kamery, ktorý sa uskutoční v sobotu, 01.12.2017, v priestoroch kina Mier Považská Bystrica. Od 16:00 na vás čaká celovečerné premietanie špičkových filmov plných extrémneho lyžovania, zimného lezenia, skialpinizmu a ďalších adrenalínových zážitkov a športov.

A na čo sa okrem tradičného občerstvenia môžete tešiť? Drsný prejazd zimnou Kanadou od juhu k severu na bicykli, dobrodružný skialpový film z Iránu v podaní dvojice Slovákov, mesačné cestovanie v žltom americkom školskom autobuse s cieľom nájsť to najlepšie lyžovanie na Balkáne alebo netradičnú vodácku expedíciu do mrazivých končín Grónska. Nenechajte si ujsť ani film Pavla Barabáša Vábenie výšok. Ivan Gálfy, hlavný protagonista filmu, zanechal výraznú stopu nielen u nás v tatranskej žule ale aj vo svetových veľhorách. Stal sa priekopníkom slovenského expedičného horolezectva. Nemenej zaujímavá bude aj cestovateľská prezentácia zo série Zbaľ sa a poď... organizovaná v spolupráci s Vlastivedným múzeom. Tentokrát z celkom netradičného prostredia, konkrétne z  jadrovej elektrárne v Černobyle. Zážitkami z rádioaktívnej zóny vás prevedie Libor Trško...

Tak neváhajte a príďte si užiť večer plný snehu, ľadu a adrenalínu!

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj titulnej fotografie: pixabay.com, OutdoorFilmy.sk

29.11.2018 12:44