search england language

Skvelé video zo Slovenska, ktoré valcuje internet

Video o našej krajine, ktoré sa vám bude určite páčiť. 

Skvelé video zo Slovenska, ktoré valcuje internet

Video o našej krajine, ktoré sa vám bude určite páčiť. 

Meno Patrik Paulinyi asi netreba príliž predstavovať, pretože toto meno je spájane s kvalitnou filmárskou tvorbou. Už viac krát ste si mohli o tomto mladom slovákovi prečítať na našom webe a verím, že ste to neľutovali. Patrik už roky tvorí úžasné videá ktoré majú množstvo zhladnutí a inšpirujú ľudí. Po menšej pauze, si po rokoch zbierania materiálov do videa, pripravil úžasné spracované video z našej krásnej krajiny. Vo videu vidieť viacero pamiatok, miest, hôr a lesov našej krásnej prírody. Presne takto by sa mala prezentovať naša krajina po celom svete a ukázať svoj potenciál.  

"Slovensko je miestom, na ktoré sa vždy rád vraciam. Čím viac cestujem, tým viac si uvedomujem v akej nádhernej krajine žijeme. Dlhé roky som si odkladal zábery, ktoré som dal konečne dokopy a mohlo tak vzniknúť toto video. Verím, že sa vám bude páčiť!" - prezradil Patrik.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Patrik Paulinyi

04.03.2020 22:17