search england language

Skvelé video, ktoré vás prinúti zamyslieť a zastaviť sa v tejto rýchlej dobe

Video partie slovákov, ktoré sa určite oplatí vidieť. 

Skvelé video, ktoré vás prinúti zamyslieť a zastaviť sa v tejto rýchlej dobe

Video partie slovákov, ktoré sa určite oplatí vidieť. 

Dobrá partia ľudí a niekoľko mesačná práca, priniesla výsledok v podobe úžasného videa priamo z dnes už tak obľúbeného Islandu. Dominik Belica, Michal Dia a hlas projektu Matej Šopor sa rozhodli pripraviť video, ktoré bude mať silnú výpovednú hodnotu a posolstvo, ktoré v ľuďoch niečo zanechá. Myslím si, že sa im to podarilo naozaj slušne a nemajú sa začo hanbiť. Video na ich YouTube DoMi visuals dosahuje už takmer 10 000 pozretí a stále stúpa. Na tento projekt si vybrali naozaj skvelé miesto, pretože Island sa stal za posledné roky veľmi populárnou záležitosťou cestovateľov. Samozrejme, nie je sa čomu čudovať, keďže práve táto krajina patrí medzi jednu z najbezpečnejších a s najkrajšou prírodou. 
Video v sebe nesie hlbokú myšlienku, ktorá má v ľuďoch vyvolať zamyslenie sa nad dnešnou rýchlou dobou ktorú všetci zažívame. Poukazuje nato, že denno-denne príjmame množstvo informácií a niekedy je naozaj nevyhnutné sa zastaviť a odísť niekam do prírody, odkiaľ sa máme vrátiť ako lepší ľudia. 

 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, DoMi visuals

02.07.2020 14:16