search england language

Skutočné príbehy o vyliečení detskej epilepsie, pomocou lekárskej marihuany

Zelená rastlina, ktorá je mnoho ľuďmi odcudzovaná no za svoje výsledky uznávaná.

Skutočné príbehy o vyliečení detskej epilepsie, pomocou lekárskej marihuany

Zelená rastlina, ktorá je mnoho ľuďmi odcudzovaná no za svoje výsledky uznávaná.

Ako ste si už určite všimli v titulnom texte, reč bude o marihuane. Ale pozor! Nie o tráve, mariške či hulení, ale o lekárskej marihuane, pretože táto rastlina je ozajstný zázrak. Ak tomu stále neveríte, tak čítajte ďalej.
Aj napriek nedávnemu rozhodnutiu nášho parlamentu, ktorí si myslí, že látka Cannabidiol, tzv. CBD by mala aj naďalej zostať na zozname omamných a psychotropných látok. Svetová zdravotnícka organizácia ju považuje za neškodnú, takže nespôsobuje vznik závislosti a ani podľa dohovorou Organizácie spojených národov (OSN), nie je zaradená do zoznamu. Množstvo výskumov a reálnych príbehov poukazuje nato, že lekárska marihuana má skutočné liečívé, ba priam až zázračné účinky.
Určite ste už počuli o rečníckom programe TEDx, kde vystupujú ľudia z celého sveta a rozprávajú skutočné a silné príbehy. Ľudia rozprávajú o svojich úspechoch, nápadoch a následne činoch, ktoré sa im podarili zrealizovať aby niekomu pomohli. TEDx je veľmi úspešný formát a má obrovskú sledovanosť po celom svete. Vďaka tomuto programu sa ľudia dozvedia o silných a emotívnych prípadoch, ktoré môžu podporiť a aj pomôcť.

Jeden príbeh, prišiel porozprávať aj Josh Stanley, zakladateľ dobročinnej organizácie " Ríša starostlivosti", ktorá pomáha zabezpečiť podporu, zdroje, vzdelanie, lekárske výskumy a mnoho iného. Josh je šľachtiteľ a výskumník v oblasti lekárskej marihuany. Spolu s bratmi si stanovili cieľ, že vyšľachtia špeciálnu odrodu konopy. Tento cieľ dosiahli v roku 2012 a začali pomáhať s liečbou detskej epilepsie, ktorá priniesla úžasné výsledky. Ako to celé dopadlo, sa dozviete v dole priloženom videu.

Vo videu uvidíte aj príbeh malej Charlotte, ktorý vás skutočne chytí za srdce, no dnes už vďaka Joshovi a lekárskej marihuane môže žiť svoj život naplno. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, konope je liek

26.11.2019 22:37