search england language

Šimon Snopek navštívil krásny North Cyprus a jeho čarovné miesta, v hlavnej úlohe s peknou čiernovláskou - VIDEO

Skvelé letné video, plné vody, slnka a zážitkov zo severného Cypru.

Šimon Snopek navštívil krásny North Cyprus a jeho čarovné miesta, v hlavnej úlohe s peknou čiernovláskou - VIDEO

Skvelé letné video, plné vody, slnka a zážitkov zo severného Cypru.

Predstavte si situáciu, že sa veziete vo svojom aute a pri ceste stojí a stopuje pekná čiernovlasá stopárka. Zastavili by ste a zobrali ju? 

Podobnú situáciu vymyslel aj Šimon Snopek vo svojom novom videu, kde vytvoril super príbeh spolu s @nikoleta.lin (slečna z videa) a dobrudružstvo sa mohlo začať. Vo videu vidieť krásne zákutia severného Cypru čo znamená, že návštevníci tejto krajiny, sa tam naozaj nenudia. Ak volíte teplé a slnečné krajiny, radi spoznávate nové miesta a máte radi dobrodrúžstvo, ako napríklad paraglajding, potápanie v mori a pod. tak North Cyprus, by mohla byť ideálna dovolenková destinácia. Posledné video zo Šimonovej dielne o ktorom sme písali, bolo z návštevy Dubaja, kde sa mu taktiež podarilo vytvoriť úžasné video. Okrem toho sa Šimon so svojím novým videom, zapojil do súťaže od poisťovne Union a pokúsi sa tak zabojovať o hlavnú výhru 10 000 eur. Jednou z hlavných podmienok súťaže je natočiť video-vlog z najnudnejšieho miesta aké poznáš, čo v tomto prípade chýba, ale možno video zaujme natoľko, že sa mu podarí uspieť aj bez slov. Konkurencia je veľká a čas sa kráti, tak uvidíme ako to nakoniec dopadne.

Tak čo myslíš, je North Cyprus najnudnejšie miesto aké poznáš? 

Pre viac zážitkov z ciest Šimona a jeho kamery, sleduj na jeho facebook stránke.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. V prípade, že chcete tiež porozprávať svoje príbehy z ciest, tak sa nám ozvite a neváhajte podeľiť sa s nami o svoje zážitky.
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

Zdroj: Zdroj: youtube.com, facebook.com/TheSimonSnopek

27.08.2017 23:17