search england language

Severská výzva na skialpovú expedíciu do Nórska je tu opäť!

Severská výzva, je súťaž pre každého športového nadšenca, milovníka hôr a divokej prírody. 

Severská výzva na skialpovú expedíciu do Nórska je tu opäť!

Severská výzva, je súťaž pre každého športového nadšenca, milovníka hôr a divokej prírody. 

Pred rokom sme písali článok o tom, ako zažiť dobrodružstvo v zimných polárnych krajinách. Preto sa opäť pýtame: Chceš si zlepšiť fyzickú kondíciu, spoznať česko-slovenské hory a skialpovať v krásnom prostredí ďalekého severného Nórska? Tak čítaj ďalej...

Severská výzva na skialpovú expedíciu do Nórska je tu opäť. Pre každého milovníka hôr, turistiky a zimných športov je tu možnosť zažiť neopakovateľné dobrodružstvo. Je jedno či si žena alebo muž, súťaží sa o kompletný týždenný skialpinistický trip do severného Nórska. Počas pobytu v tejto nádhernej krajine medzi ktoré Nórsko nepochybne patrí, získaš dopravu do krajiny, ubytovanie, horského sprievodcu, teplé oblečenie a pokiaľ nevlastníš lyže, tak ich dostaneš od slovenskej firmy FOREST SKIS

Pravidlá celej súťaže nájdete po kliknutí TU, ale takmer všetko platí rovnako ako pred rokom. Dôležité je zbierať vrcholy a počet hlasov od fanúšikov. Neváhaj a registruj sa na monturaadventures.com a vytvor si svoj profil. 

Pri zdolavaní vrcholov sa musíš vyfotiť na každom z nich s logom súťaže, ktoré stiahneš na spomínanej stránke. Nezabudni pridať názov vrcholu a dátum kedy si tam bol. Na fotke musí byť vidieť teba, logo a vrchol. 

Dôležité je tiež to, aby si zaujal/a na svojom profile fanúšikov a každého kto ti dá hlas. Pohraj sa s tvorbou svojho profilu, napíš niečo zaujímavé o sebe, pročo práve ty, pridaj fotografie či videá z návštevy hôr a tvoja šanca na výhru sa zväčšuje. 

1 kopec = 1 bod a Jeden vrchol = 1 fotka

Tento ročník vyhrajú 2 ženy a 2 muži s najväčším počtom vrcholov.

Pred rokom sme oslovili na rozhovor aj zubného lekára z Púchova, ktorému sa podarilo vyhrať a severskej výzvy sa zúčastnil. Peter Ceniga, má rád prírodu, hory, a všetky aktivity v nich a rozhovor s nim si môžete prečítať TU.

Sledujte video ako si to súťažiaci užívali v Nórsku a nezabudnite sa zapojiť do aktuálneho ročníka.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: monturaadventures.com

04.11.2018 01:22