search england language

Prvá slovenská DJ-ka, ktorá odohrala svoj set na Tomorrowlande

Hudobný sen takmer každého DJ-a, sa stal skutočnosťou pre dievča zo Slovenska.

Prvá slovenská DJ-ka, ktorá odohrala svoj set na Tomorrowlande

Hudobný sen takmer každého DJ-a, sa stal skutočnosťou pre dievča zo Slovenska.

Predstavenie svetoznámeho hudobného festivalu TOMORROWLAND, asi nebude nutné. Kto sa aspoň trochu zaujíma o hudbu, tak o tomto festivale určite už počul. Festival sa odohráva v Belgicku a každoročne je to sviatok pre milovníkov EDM a ďalších hudobných štýlov. Akonáhle sa každoročne spustí predpredaj lístkov na tento festival, tak do pár minúť sa lístky vypredajú a to aj napriek tomu, že to nie je vôbec lacná záležitosť. Na Tomorrowlande si môžete vychutnať hudobné predstavenie svetových DJ-ských hviezd a odniesť si tak neopakovateľný zážitok. 

Našu malú krajinu na tomto festivale reprezentovala krásna a talentovaná DJ-ka Myma, ktorej sa podarilo vyhrať konkurz a tak mohla odohrať svoj set na Youphoria STAGE a predviesť svoj talent pred množstvom ľudí. Ako to tam celé vyzeralo a čo všetko tam Myma robila, si môžete pozrieť v jej novom vlogu. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

 

Zdroj: facebook.com/MYMA1992/, youtube.com Myma1992

27.07.2019 20:45