search england language

Príjemná skladba Dance Monkey od talentovanej huslistky

Cover verzia skladby Dance Monkey s videoklipom, ktorá vám spríjemní karanténu.

Príjemná skladba Dance Monkey od talentovanej huslistky

Cover verzia skladby Dance Monkey s videoklipom, ktorá vám spríjemní karanténu.

Príjemná a veľmi obľúbená skladba "Dance Monkey" sa dočkala krásnej cover verzie v spojení husle a gitara, od talentovaných hudobníkov zo Slovenska. Reč je o dvojici Victoria Linnen a Martin Brečko, ktorích talent vás naozaj očarí. Nedávno sme priniesli článok o svetoznámej skladbe z Game of Throneskde sa Victoria pustila do cover verzie v spolupráci s Nikoleta Drummer. No a ako to dopadlo tentokrát? Tak to sa dozviete nižšie. Čitajte ďalej.

„Po minuloročnej úspešnej Seňorite, sme sa s Martinom Brečkom / gitaristom rozhodli spraviť cover ďalšieho obľúbeného singlu Dance Monkey.“


Rovnako, ako minule, spracoval Martin celú hudobnú produkciu pod svojou novou značkou BrecStudio. Huslistka Victoria Linnen do toho nahrala husľovú linku hlavnej melódie a vymyslela motív na videoklip. O videoprodukciu sa postaral Raymond Petrik.


„S Maťkom spolupracujeme veľmi radi, pretože počas nahrávania a natáčania je viac srandy, než práce. Obaja sme sólisti, ale hrávame eventy niekedy aj ako duo. Martin momentálne finišuje svoj 2. album autorskej tvorby, ja zasa plánujem v novembri dokončiť 2 rozrobené skladby na ktorých s rôznymi umelcami pracujeme už pár mesiacov :).“ - prezradila Victoria.

Ako sa Vám páči táto slovenská verzia obľúbenej Dance Monkey?

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

Zdroj: youtube.com Victoria Linnen, zdroj fotografii: raymondpetrikphotography

 

29.10.2020 18:18