search england language

Predstavujeme vám našu novú kolekciu tričiek

Dlho pripravovaná kolekcia našich tričiek je konečne vonku. 

Predstavujeme vám našu novú kolekciu tričiek

Dlho pripravovaná kolekcia našich tričiek je konečne vonku. 

Ako ste si už určite všimli a zachytili informácie na našom facebooku či instagrame, že pripravujeme pre vás nejaké to oblečenie. Konečne ste sa dočkali a my samozrejme tiež. Naša značka oblečenia DAFSONBRAND, ktorá vychádza pod DAFSON magazínom, má vo svojej novej kolekcii pripravené skvelé tričká. K dispozícii máme dva druhy tričiek, ktoré sú určené pre každého cestovateľa, milovníka hôr, lesov a našej krásnej prírody. 

Tričká sú vyrobené zo 100% bavlny a s ich podtlačou nám pomohla firma merchyou, ktorá je najlepšia vo svojom obore na Slovensku. Dôležitejší je ale samotný fakt, že výroba je zabezpečená trvalo-eko-udržateľným spôsobom. V realite to znamená, že výrobca dbá na celkový proces dodávateľského reťazcu od samotnej výroby, balenia a distribúcie až po finálne použitie zákazníkom ako ste Vy. Dôkazom je hneď niekoľko faktov, napr. úzka spolupráca s Fairwear nadáciou (spoločenská zodpovednosť), ako aj ich vysoký štandard certifikácií (GOTS, OE 100, OE Blended, OEKO TEX, REACH) ktoré jednoznačne preukazujú ich záväzok k trvalo udržateľným praktikám.

Nadácia Fair Wear ( FWF ) je európska iniciatíva s viacerými zainteresovanými stranami, ktorá sa zaoberá zlepšovaním pracovných podmienok v odevnom a textilnom priemysle. Na základe odborových zväzov, mimovládnych organizácií a obchodných združení FWF overuje, že jej členské spoločnosti implementujú kódex pracovných postupov FWF vo svojich dodávateľských reťazcoch.

Takže pri voľbe materiálu, sme mysleli aj nato, aby mali naše tričká odozvu na správnom mieste. Nechceli sme vybrať lacné tričká, kdekoľvek ich podtlačiť a okamžite zarábať. To absolútne nie je náš zámer! 

Chceli sme priniesť tričká, ktoré budú príjemné, pohodlné a prispôsobia sa takmer každej postave. Preto sme zvolili tento materál od značiek, ktoré zato stoja a samozrejme kvalitnú podtlač. Chceme, aby sa naši čitatelia, cestovatelia a milovníci hôr cítili naozaj príjemne v našich tričkách a tešili sa z tejto investície. 
Kúpou nášho trička, podporíte chod nášho magazínu a taktiež naše ďalšie aktivity. Chceme podporovať zaujímavé projety, ľudí ktorí zato stoja, chceme bojovať proti znečisťovaniu a samozrejme prinášať vám zaujímavé články z oblasti cestovania či už po horách alebo kdekoľvek na svete. Máme naozaj množstvo plánov a aktivít, ktoré pripravujeme a budeme veľmi radi ak nás aj touto formou (kúpou trička) podporíte. 

O návrhy a dizajn tričiek sa nám postaral talentovaný Bythur Art, ktorému chceme touto cestou veľmi poďakovať a samozrejme nesmieme zabudnúť ani na fotografa Rastislava Cedza, ktorý sa nám postaral o tieto úžasné fotografie v krásnom prostredí národnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava, ktorá sa nachádza neďaleko Považskej Teplej. 

Poďme si predstaviť jednotlivé návrhy:

1. Návrh predstavuje náš cestovateľský projekt s názvom "Nekecaj a cestuj" (#nekecajacestuj). Prostredníctvom tohoto projektu, vám chceme prinášať zaujímavé články, videá z ciest, zážitky, tipy kam - kedy - za koľko môžete vyraziť na cesty a oveľa viac. Toto slovné spojenie, má motivovať ľudí k slobode a vystúpeniu zo svojej komfortnej zóny.

"NEKECAJ" - áno presne tak, nerozprávajte stále o tom kam by ste radi išli, čo by ste chceli zažiť či urobiť. Jednoducho to urobte a nekecajte stále o tom, že sa niečo nedá, nemám peniaze, nemám spoločnosť, a nakoniec to ostane iba pri snoch a túžbach ktoré máte a potom to všetko odložíte niekam do skrine, kde to zapadne prachom. 

"CESTUJ" - toto slovo uzatvára celé spojenie a dáva vám impulz, alebo príkaz urobiť to. Dnes je už naozaj množstvo možností, ako si splniť cestovateľské sny. Už to nie je také komlikované a nedostupné ako v minulosti. V dnešnej dobe môžete vyraziť kamkoľvek na svete, na vaše vysnívané miesto a nepotrebujete k tomu milióny na účte. Ak sa konečne odhodláte urobiť krok v pred, potom stačí hľadať iba možnosti ako to urobiť a dostať sa tam kam chcete. Vaším prvým krokom, môže byť kúpa nášho nového trička a s ďalšími krokmi, vám radi pomôžeme. Urobte potrebné kroky v pred pokiaľ ešte máte tú možnosť.

Tričká máme k dispozicii v pánskom prevedení čierna a lesná zelená. V dámskom prevedení to je čierna a šedá.

Samozrejme, že sme nezabudli ani na nežné pohlavie a tričká sme dali vyrobiť aj v dámskom prevedení. Takže si môžete vybrať z dvoch farieb a to čierna, alebo takáto pekná šedá.

2. Návrh sme sa rozhodli vyrobiť pre Slovákov a samozrejme všetkých ľudí milujúcich hory a našu krásnu príroduTričko symbolizuje našu slovenskú zem, lesy, naše krásne hory v popredí s týčiacim sa Kriváňom, lesnou drevenicou, turistickými smerovníkmi a strážcom našich lesov - jeleňom. Ako som už spomínal, tričko je vyrobené zo 100% bavlny a výroba je zabezpečená trvalo-eko-udržateľným spôsobom. Je veľmi príjemné, pohodlné a prispôsobí sa takmer každej postave. Takže ak pravidelne navštevujete prírodu, alebo absolvujete turistiku na horách, toto tričko by vám nemalo chýbať. Máme ho iba v tomto čiernom pánskom a dámskom prevedení. 

V prípade záujmu o kúpu nášho trička, nás neváhajte kontaktovať pomocou správy na facebooku, alebo na redakcia@dafson.sk
Ďakujeme za podporu!

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

16.09.2018 15:50