search england language

Nový video seriál "Cestujem doma" vás prevedie Kvačianskou a Prosieckou dolinou

Ak hľadáte inšpiráciu na cestovanie po Slovensku, tak ste na správnom mieste!

Nový video seriál "Cestujem doma" vás prevedie Kvačianskou a Prosieckou dolinou

Ak hľadáte inšpiráciu na cestovanie po Slovensku, tak ste na správnom mieste!

 Patrik Paulinyi je meno, ktoré asi netreba príliž predstavovať, pretože toto meno je spájane s kvalitnou filmárskou tvorbou u nás doma ale aj vo svete. Viac krát ste sa o ňom mohli dočítať na našom webe a obdivovať jeho úžasné videá. Naozaj super odprezentoval vo videu naše krásne Slovensko, ktoré má už viac ako 100 000 pozretí. Samozrejme jeho YouTube obsahuje množstvo ďalších zaujímavých videí, ktoré vás môžu dokonale inšpirovať. Narážam aj na nedávny projekt s názvom "Cestujem doma", v ktorom Patrik predstavuje destinácie na Slovensku, ktoré sa určite oplatia navštíviť. V prvej časti vyrazil do Kvačianskej a Prosieckej doliny, kde sa mu podarili naozaj pekné zábery. 

"Kvačianska a Prosiecka dolina patria medzi zaujímavé a stále menej známe slovenské doliny. Naprieč oboma dolinami si môžete spraviť výlet, nenáročným okruhom, dlhým približne 16km. Hoci sa to zdá ako poriadna vzdialenosť, nenachádzajú sa na ňom žiadne výraznejšie stúpania a preto je vhodným kandidátom na výlet i pre rodiny s deťmi." - prezradil Patrik. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Patrik Paulinyi

10.08.2020 14:31