search england language

Noc life hackingu už tento mesiac v Bratislave

Pripravte sa na noc plnú nových poznatkov a inšpirácie.

Noc life hackingu už tento mesiac v Bratislave

Pripravte sa na noc plnú nových poznatkov a inšpirácie.

Starý rok je pomaly u konca a prichádza čas si nielen zhrnúť, čo sme za posledný rok prežili, ale pripraviť sa aj na ten nový a jeho výzvy. Rečníci, odborníci na rôzne témy z oblasti life hackingu vám poradia, ako sa správne naštartovať do nového roka, aké trendy v oblasti športu či stravy sú tie najlepšie na získanie rovnováhy alebo ako sa počas nasledujúceho roka nedať rozhodiť od iných ľudí. 

AKO SA OBLIECŤ ABY STE VYNIKLI? Múdry výber, kombinovanie a nakupovanie oblečenia šetrí nie len váš čas a mentálnu energiu pri rozhodovaní, čo a ako na seba, ale aj vaše peniaze. Umožňuje aj z mála spraviť veľa.
Aj o tom vám príde porozprávať Marcela Spalkova, štýl mejkerka. Jej úlohou je starať sa o to aby ľudia mali z módy a svojho vzhľadu radosť a nie problémy typu nemám čo na seba, cítim neistotu pri výbere a kombinovaní oblečenia, v obchodoch pre mňa nič nie je, neznášam nakupovanie… Marcela vám vie poradiť ako zo šatníka urobiť ucelený komplex ktorý, s vami harmonizuje, má hlavu a pätu, podporuje vaše vnútorné kvality, ľahko sa kombinuje, vyhovuje vášmu životnému štýlu. Počas konzultácií či workshopov sa s klientmi delí najmä o know-how, aby si v budúcnosti vedeli vybrať kúsky, ktoré s nimi ladia aj sami.


Lístky na podujatie si môžete zakúpiť tu: http://bit.ly/noclifehackingu

Samozrejme sa môžete pridať aj na facebookovú udalosť priamo TU, kde nájdete viac info o spíkroch.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj fotografii: pixabay.com,  Connect Coworking

01.12.2019 20:42