search england language

NIGHT RUN 2018

Krásny bežecký žážitok cez úžasne mesto Trenčín.

NIGHT RUN 2018

Krásny bežecký žážitok cez úžasne mesto Trenčín.

Už štvrtý rok sa v Trenčíne uskutočnila akcia Night Run. Ako už napovedá názov akcia prebieha v neskorších hodínach a tento rok začala o 21:00. Výhoda je že účastníci si stihnú pred behom ešte z hradu vychutnať západ slnka nad týmto krásnym mestom.

Cieľom akcie je prebehnúť cez toto úžasné  mesto 7,57 km. Trasa viedla cez komunikácie mesta Trenčín: Trenčiansky hrad,  Palackého ulica, Hviezdoslavova, Námestie svätej Anny, Legionárska, Soblahovská, Bezručova, Beckovská, Jána Zemana, za priepustom výbeh na hrádzu, hrádza rieky Váh, za železničným mostom smerom k ul. Palackého, Mierové námestie, Trenčiansky hrad.  Trasa dá aj skúsením bežcom zabrať, kedže posledný úsek vedie hore kopcom priamo na hrad takže je vždy dobré rozložiť si sily.

Tento rok sme mala zastúpenie aj naša skupina Klobaskari on Tour. Bola to pre nás celkom príjemná zmena oproti turistike .

Najrýchlejšiemu bežcovi sa tento úsek podarillo ubehnúť za neuveritelných 29minúť a 12 sekúnd.

Tohoto pretekársky veľmi obľúbeného a atraktívneho nočného behu sa zúčastnili rôzne vekové kategorie, od 16 ročných bežcov až po ľudí po šesdesiatke. 

 

 

Táto skvelá akcia za uskutočnuje každý rok v meste Trenčín, takže ak máte radi beh je to pre vás ako stvorené. 

 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

fotky:impulz.press

28.05.2018 13:29