search england language

Naše krásne SLOVENSKO zachytené v úžasnom videu

Video z cesty okolo Slovenska, ktoré dokazuje, že naša krajina je jednoducho krásna.

Naše krásne SLOVENSKO zachytené v úžasnom videu

Video z cesty okolo Slovenska, ktoré dokazuje, že naša krajina je jednoducho krásna.

Slovensko je krajina ležiaca v strede Europy, ktorú pozná snáď celý svet. Aj keď v mnoho prípadoch to tak nie je. Veľa ľudí ešte do dnes spája našu krajinu s Českom, keď sme boli v minulosti ešte Československo. Nedávno sme aj oslávili 100 rokov od vzniku ČSR a zaspomínali si na staré pekné časy. No realita je taká, že sme samostatná krajina, ktorá je hrdá nato akú má krásnu prírodu a pamiatky. Samozrejme, že máme aj tu negatívnu stránku, ale tu teraz necháme bokom. Chcel by som pozdvihnúť úžasné miesta, ktoré sa v našej krajine nachádzajú. K tomu mi pomôže úžasné video od David Haringa, ktorému sa podarilo zachytiť do takmer 4 minút, všetky najznámejšie miesta a pamiatky na Slovensku. 

Miesta ktoré uvidíte vo videu sú:
Čičmany, Zraková pyramída, Šútovo, Oravský hrad, Kriváň, Štrbské pleso, Ždiar, Chodník korunami stromov, Bardejov, Prešov, Košice, Levoča, Spišský hrad, Slovenský raj, Dobšinská ľadová jaskyňa, Telgárt, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Drážovce, Komárno, Bratislava, Piešťany, Trenčín, Čachtický hrad, Bojnice.

Určite si kliknite aj na Davidov blog, kde podrobne opísal celú cestu a teraz si už vychutnajte spomínané video.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com David Haring, zdroj titulnej fotografie pixabay.com

 

11.11.2018 21:11