search england language

Najkrajšie zákutia Poľska v ešte krajšom videu

Ak sa vám nechce cestovať príliž ďaleko, máme tu super #TIPnaTRIP pre každého. Čo tak navštíviť našich susedov? 

Najkrajšie zákutia Poľska v ešte krajšom videu

Ak sa vám nechce cestovať príliž ďaleko, máme tu super #TIPnaTRIP pre každého. Čo tak navštíviť našich susedov? 

O tom, že naši susedia a zároveť aj bratia z Poľska majú naozaj krásnu krajinu niet pochýb. Veď kto už navštívil aspoň jedno mesto, či Tatry z ich strany, mi dá určite za pravdu. Tak ako naša krajina, tiež majú bohatú historiu, množstvo pamiatok, nádhernú prírodu a ešte oveľa viac čo môžu ponúknuť návštevníkom a turistom z celého sveta. Napriek tomu, že sa množstvo občanov poľskej národnosti nachádza v zahraničí a celkovo po celom svete, stále sa radi vracajú domov. Aj pri osobných stretnutiach s poliakmi, si vždy vypočujem niečo pekné, ale aj nepekné o ich krajine. Samozrejme netreba hľadať iba chyby a všetko to zlé, ale treba si užívať to pekné čo nám daná krajina ponúka. 

Viac informácii sa dozviete na oficiálnej stránke  explorepl.pl

Takže ak tento rok a hlavne teraz počas leta, nechcete cestovať príliž ďaleko, tak navštívte našich susedov. Naozaj to nie je ďaleko a zažijete kopec zážitkov so svojou rodinou a priateľmi. Možností je naozaj veľa stačí sa iba rozhodnúť a využiť ich. Či už patríte medzi nadšencov pamiatok a historie, krásnych miest, alebo obľubujete turistiku v krásnych lesoch a horách, tak toto všetko tam nájdete. Ako inšpiráciu, vám ponúkam úžasné video, ktoré som objavil na YouTube Fundacja Edukacji Polonijnej. Tak si ho vychutnajte a začnite sa baliť.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Fundacja Edukacji Polonijnej

01.08.2018 21:01