search england language

Nádherná pesnička venovaná našej krajine a ľuďom ktorí ju zmenili

Skladba plná emócii, ktorá vás chytí za srdce. 

Nádherná pesnička venovaná našej krajine a ľuďom ktorí ju zmenili

Skladba plná emócii, ktorá vás chytí za srdce. 

Pre našu kedysi hrdú a silnú krajinu, prichádza príležitosť na zmenu. Na ozajstnú zmenu, ktorá postaví našu krajinu na nohy a vráti nám to, čo nám bolo ukradnuté. Preto na počesť a pamiatku dvoch mladých ľudí Jána a Martiny, vznikla krásna skladba s hlbokou myšlienkou a hudbou od Johna Lennona. Na tvorbe sa podieľalo viacero talentovaných umelcov ako napríklad speváčka Emma Drobná, Nora Ibsenová, spevák Robert Pospiš, Erik Šulc, Milan Lasica, produkcia Robert Pospiš a Martin Sillay, violončelo Jozef Lupták a samozrejme autor celého projektu Marek Kučera. 

"V roku 1989 vystúpil Dežo Ursíny vo Valašskom Meziříčí na festivale Valašský Špalíček, kde zahral pieseň Imagine od Johna Lennona. Keď pieseň končila, začal ju Dežo spievať ešte raz, ale už so slovenským textom, ktorý napísal Ivan Štrpka. Dežo vtedy skladbu venoval Jánovi Palachovi. Po 30 rokoch od tejto nahrávky sme sa pieseň rozhodli nahrať nanovo. Vychádzajúc z textu Ivana Štrpku, sme skladbu nazvali Predstavujem si krajinu a venovali ju Jánovi Kuciakovi a Martine Kušnírovej. Ľuďom, ktorí zmenili Slovensko." - prezradil Miro Remo 

Vypočujte si túto krásnu skladbu a šírte dobro a lásku ďalej...

Ak si chcete skladbu zadarmo stiahnuť, môžete tak urobiť na www.predstavujemsikrajinu.sk

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Miro Remo www.predstavujemsikrajinu.sk

21.02.2020 21:37