search england language

Liečivé kamene a ich význam pre naše zdravie

V novom videu som predstavil ďalší spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie pomocou náramkov z liečivých kameňov.

Liečivé kamene a ich význam pre naše zdravie

V novom videu som predstavil ďalší spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie pomocou náramkov z liečivých kameňov.

Ak patríte k milovníkom rôznych doplnkov, či už v podobe náramkov alebo náhrdelníkov, tak tu mám pre vás niečo zaujímavé. Nedávno mi prišiel balíček od talentovanej HappyLily Jewelry ktorá mi vyrobila naozaj krásne náramky z liečivých kameňov. Lily sa venuje tejto tvorivej činnosti už nejakú chvíľu a na jej instagrame, môžete nájsť viacero fotiek jej krásnych výrobkov pre svojich zákazníkov. Jej práca sa mi veľmi páčila a preto som ju oslovil, či by mi vedela vyrobiť nejaký náramok aj podľa mojich predstáv. Samozrejme, že to nebol problém a po poskytnutí informácií o mojich predstavách sa do toho pustila. Liečívé kamene ale aj kamene ako také ma fascinujú už od malička. Ukazujú nám svoju húževnatosť a silu. Príroda nás lieči už odpradávna a práve preto by sme jej mali veriť. Kamene sú považované už odpradávna ako zdroj liečivej sily a energie. Naši predkovia využívali túto liečivú silu tisícky rokov a pomáhalo im to po stránke zdravotnej, ale aj ochrannej. Náramky ktoré vidíte na fotke sa skladajú z kamienkov ako napríklad: lávové kamene, apatit, hematit, rudraksha, žltý jaspis, celestit, girasol či kryštáľ. Náramky sú cenovo dostupné a okrem skvelej komunikácie, vám Lily aj dobre poradí a pred odoslaním náramku vám pošle fotku, aby ste mali predstavu ako to vyzerá. 
V prípade, že sa vám tieto náramky páčia a mali by ste záujem o nejaké originálne podľa vašich predstáv, tak neváhajte kontaktovať Lily.
Ak chcete vedieť čo jednotlivé kamienky na náramkoch znamenajú, tak sledujte nové video na na našom YouTube.

Nové video ↓

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

12.06.2021 13:15