search england language

Letná dovolenka na Malte zachytená na GoPro kameru

Skalnatá ostrovná krajina, ktorá vás jednoznačne očarí a navnadí na letnú dovolenku.

Letná dovolenka na Malte zachytená na GoPro kameru

Skalnatá ostrovná krajina, ktorá vás jednoznačne očarí a navnadí na letnú dovolenku.

Keď sa spomenie slovné spojenie "dovolenka na malte", mnohím z Vás napadne dovolenka plná pracovného nasadenia niekde na stavbe doma ako nahadzujete do miešačky. Vôbec sa nemusíte báť, pretože práve pri tejto Malte, sa budeme baviť o ostrove a obľúbenej dovolenkovej destinácii. Pri poslednom článku sme si písali o Malorke, ktorá je taktiež veľmi obľúbenou no Malta je opäť niečo nové. Ročne tento ostrov navštívi viac ako 1,5 miliona turistov, čo nie je naozaj málo.

Môžete tam obdivovať nádherné zátoky, čisté more, zaujímavé pamiatky a rôznorodé pláže. Krajina je celkom bezpečná, no samozrejme si treba dávať vždy pozor lebo zlodeji nikdy nespia. K najobľúbenejším plážam patria Mellieha Bay, Ghajn Tuffieha a Golden Bay. Na ostrove Gozo je známe trio – skalný útvar Azúrové okno, vnútrozemské more a skaly Fungus Rock. Hlavné mesto Malty Valleta je zapísaná do svetového dedičstva UNESCO, pretože tam nájdete množstvo historických budov a pamiatok, ktoré sa určite oplatí navštíviť. 

Svoju letnú dovolenku, zažil aj filmár a cestovateľ Patrik Paulinyi spolu so svojou priateľkou Andreou. A aká by to bola dovolenka, keby ju Patrik nezachytil GoPro 6 aj na super video. Síce krátke, ale predsa si ho môžeme vychutnať a inšpirovať sa.

"S priateľkou sme na Malte na jar strávili štyri dni. Pôvodne som si chcel od všetkého točenia a fotenia totálne oddýchnuť, no napokon mi to nedalo, zobral som do vačku aspoň GoPro a natočili sme tam takéto jednoduché videjko." - prezradil Patrik.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Patrik Paulinyi

04.07.2018 23:06