search england language

Každý z nás vie urobiť zmenu na tomto svete!

Po vypočutí slov a vzhliadnutí nového videa vlogerky Natálie, dostanete chuť na zmenu.

Každý z nás vie urobiť zmenu na tomto svete!

Po vypočutí slov a vzhliadnutí nového videa vlogerky Natálie, dostanete chuť na zmenu.

Aktuálna téma, ktorá sa šíri po celom svete a bojuje s ňou množstvo ľudí a aktivistov - znečisťovanie. Koncom mesiaca júl som natrafil na veľmi zaujímavé video od vloggerky Natálie Pažickej, ktorá spravodlivo a poctivo bojuje za našu planétu. Pripravila súhrn informácii o našej zemi, ktoré zhrnula do svojho nového videa a automaticky sa stalo populárne. Na tom nie je vôbec nič zvláštne, pretože našej zemi ubližujeme už tak veľmi, že nám to aj dáva pocítiť. 

Viete koľko pitnej vody sa nachádza na našej planéte? 

97 percent vody na našej zemi je množstvo slanej vody. Ostávajú 3 percentá z ktorých 2 sú ľadovce. Čo to znamená? No predsa to, že nám ľuďom ostáva iba jedno jediné percento pitnej vody

Viete aké množstvo plastu dokážeme spotrebovať? 

Na tieto a na ďalšie iné otázky ti zodpovie Natálie vo svojom videu. Je smutné kam až to dokázali ľudia dotiahnuť so znečisťovaním. Oceány ale aj krásne dovolenkové pláže, ktoré boli v minulosti naozaj raj na zemi, sú dnes premenené na smetisko plastov. Na všetko potom dopláca naše zdravie a príroda okolo nás. Existuje veľa možností ako sa vyhnúť invázii plastov. Vo videu dostanete aj tip na film o tejto problematike.

Tip ako sa vyhnúť plastom a plastovým fľašiam nájdete aj v tomto článku - FĽAŠKA MIZU ZMENÍ TVOJ POSTOJ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU A NAKOPNE TVOJ ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL!
Ak vás zaujíma móda, tak sa dozviete niečo aj o výrobe tričiek. 

Neznáme modne značky ktoré svojou poctivou a svedomitou prácou, prispievaju k lepšiemu svetu. Značky, ktoré sa oplatí podporiť!


Zastavme ten konzum, ktorého je naozaj množstvo okolo nás. Urobme niečo pre našu planétu a zachráňme čo sa ešte dá. Je čas na zmenu. Ale zmena musí prísť u každého jedného človeka.

Vychutnajte si spomínané video #everyindividualmatters a zamyslite sa nad slovami Natálie, ktorá prišla s vyjadrením ktoré je úprimné a pravdivé. Šírme toto posolstvo ďalej a poďme spoločne za zmenou.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com NATALLIPA / Natalia Pazicka

02.08.2018 20:29