search england language

Jedinečné procedúry, podporované vysokokoncentrovaným kyslíkom v IEM SPA

Jedinečné relaxačné procedúry pre telo aj myseľ, nájdete v hlavnom meste Bratislava, v IEM SPA. 

Jedinečné procedúry, podporované vysokokoncentrovaným kyslíkom v IEM SPA

Jedinečné relaxačné procedúry pre telo aj myseľ, nájdete v hlavnom meste Bratislava, v IEM SPA. 

Určite ste si všimli, že sme nedávno navštívili jedno z najlepších denných spa v Bratislave. Viete si predstaviť miesto, kde sa počas bežného dňa zrelaxujete a popritom vyriešite všetko, čo sa týka vášho celkového vzhľadu? Presne tým miestom je IEM SPA, koncept inšpirovaný tými najlepšími Day Spa v Amerike. Hlavnou myšlienkou tohoto zariadenia je kompletná starostlivosť o telo a myseľ. Nachádza sa tam mnoho známach značiek s bohatou históriou a jednou z nich je aj OXY Slovakia. Po otvorení novej pobočky v príjemných priestoroch IEM SPA, nájdu zákazníci dokonalý oddych s výhľadom na Dunaj a zaujímavé novinky v podobe procedúr. 

OXY Slovakia predstavuje súbor jedinečných procedúr, podporovaných vysokokoncentrovaným kyslíkom. Sú lídrom v kyslíkových terapiách už 11 rokov. Založených na osobnej zdravotnej skúsenosti majiteľky spojenej s najnovšími trendmi dneška, pre vašu krajšiu a zdravšiu budúcnosť. 

„Vo vzduchu je 21% kyslíka, v Oxyslovakia až 95%“

V príjemných relaxačných priestoroch si môžete vyskúšať silne koncentrovaný kyslík vo forme personalizovaných inhalácií, ktoré vám pripravia na mieru podľa požiadaviek a samozrejme tiež dostanete množstvo informácii o procedúrach od skvelého a veľmi milého personálu. Taktiež tam nájdete aj kyslíkovú hyperbarickú komoru, ktorá má blahodárne estetické účinky na omladenie a chudnutie. Túžite po bielych zuboch a neviete ako to dosiahnuť? Existuje mnonžstvo prípravkov a nie každé pomáhajú a sú zdraviu prospešné. V priestoroch IEM SPA nájdete účinné organické bielenie zubov bez peroxidu, ktoré sa oplatí vyskúšať. 

Pri našej návšteve sme vyskúšali absolútne jedinečnú novinku - API OXYGEN THERAPY by Martin Nikodým. Jedná sa o jedinečné spojenie včelieho propolisu a kyslíkovej inhalácie. Vo svete je horúcim trendom dýchanie včelieho vzduchu. Martin Nikodým je známe moderátorske meno a vo voľnom čase sa venuje cestovaniu, fotografovaniu a taktiež je obrovský milovník včiel. Vytvoril vlastnú tinktúru z propolisu a tak vznikol nápad na dýchanie včelieho kyslíka. V spolupráci s OXY Slovakia a CEO Julianou Hložek Grmannovou vznikla tak jedinečná personalizovaná inhalácia, kedy sa k 95%tnému kyslíku pridáva propolis včiel priamo od Martina Nikodýma.

Propolis má predovšetkým veľký protizápalový, protinádorový a antitrombotický účinokVyužíva aj pri chrípke, prechladnutí, zápaloch hrdla alebo migréne. Antiseptické účinky obsiahnuté v tejto procedúre, sú ideálne v zimnom a chrípkovom období. Okrem všetkého má antidepresívne účinky a celkový povzbudzujúci efekt na organizmus a psychiku.

Procedúru #Apioxy jednoznačne odporúčame každému jednému z vás vyskúšať a zlepšiť tak svoj zdravotný stav. 

Ak sa rozhodnite navštíviť toto zariadenie, kliknite si aj na ich web iemspa.sk kde nájdete informácie o procedúrach, alebo ich tiež môžete sledovať na instagrame

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

 

Zdroj: iemspa.sk, oxyslovakia.sk
 

03.03.2019 22:12