search england language

Hriňovské lazy ako obľúbená jarná destinácia fotografov, zachytená v úžasnom videu

Hovorí sa, že Hriňovské lazy patria k najobľúbenejšiemu miestu pre tvorbu fotografov počas jarného obdobia. Skvelé video z tohoto prostredia to jednoznačne potvrdzuje. 

Hriňovské lazy ako obľúbená jarná destinácia fotografov, zachytená v úžasnom videu

Hovorí sa, že Hriňovské lazy patria k najobľúbenejšiemu miestu pre tvorbu fotografov počas jarného obdobia. Skvelé video z tohoto prostredia to jednoznačne potvrdzuje. V Podpoľaní sa nachádza malebná oblasť Slovenska, Hriňovské lazy.
Terasovité políčka na lazoch sa každým rokom stávajú čoraz obľúbenejšou lokalitou pre turistov a fotografov. Na políčkach na jar zakvitnú všade prítomné čerešne a lazy sa tak odejú do rozprávkových farieb. Aj preto patria Hriňovské lazy k jedným z najkrajśích miest Slovenska, ktoré nesmiete pri svojich potulkách vynechať. Po obrovskom úspechu nášho prvého videa o celom Slovensku, plánujeme toto leto zverejniť nové video, ktoré bude zahŕńať množstvo najkrajších lokalít Slovenska natočených v najlepších svetelných podmienkach." - prezradil Martin (Hike the World)
 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Hike the World

 

17.06.2020 15:06