search england language

Hlavné mesto Slovenska sa premenilo na mesto duchov

Bratislava sa počas corona vírusu zmenila na mesto duchov.

Hlavné mesto Slovenska sa premenilo na mesto duchov

Bratislava sa počas corona vírusu zmenila na mesto duchov.

Myslím si, že asi netreba príliž predstavovať situáciu v ktorej sa momentálne všetci nachádzame. Všetko okolo nás sa zastavilo a svet je hore nohami. Pre každého je to naozaj ťažké obdobie a aby sme to všetko prekonali, musíme dodržiavať nariadenia, ktoré stanovuje vláda. Medzi hlavné nariadenia patrí aj karanténa a zdržovanie sa vo vlastných domovoch. Práve tento druh nariadenia spôsobil, že ulice našich miest sú doslova vyľudnené. Inak tomu nie je ani v našom hlavnom meste, ktoré sa premenilo na mesto duchov. Ulice zívajú prázdnotou ako ešte nikdy predtým a práve túto smutnú atmosféru ako z katastrofického filmu zachytil Martin z Hike the World. Video vzniklo počas príjemných ranných hodín v uliciach Starého mesta.

Pozrite si toto úžasné smutné video, ktoré sa len tak nevidí...Ak chcete vidieť viac fotiek z opustenej Bratislavy nájdete ich TU

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Hike the World

 

15.04.2020 20:08