search england language

Harry Potter navštívil Prahu, kde musel bojovať s temným vládcom Česka

Kreatívny umelec z Česka vytvoril úžasné video známeho filmu, ktoré obletelo svet. 

Harry Potter navštívil Prahu, kde musel bojovať s temným vládcom Česka

Kreatívny umelec z Česka vytvoril úžasné video známeho filmu, ktoré obletelo svet. 

Kreatívny režisér a scenárista Michal Orsava vytvoril úžasnú paródiu najznámejšieho čarodejníckeho filmu Harry Potter. Video má viac ako 2 milióny pozretí a obletelo už takmer celý internetový svet. V spolupráci ďalšími tvorcami vytvárajú rôzne komerčné videá. Michal vytváral reklamy pre televíziu, sociálne média, hudobné videá a mnoho iného. Vo voľnom čase vytvára vírusové videá, ktoré majú obrovské množstvo vzhľiadnutí na jeho YouTube. Vo svojích videách sa snaží zamerať na príbeh a húmor aby čo najviac zaujal divákov. A treba uznať, že sa mu to darí úplne dokonale. 

,,Mojim hlavným cieľom je zabávať divákov s pôvodnou koncepciou alebo formou. Dúfam, že dokážem, že aj komerčné videá môžu byť zábavné a nezabudnuteľné. " - prezradil Michal na svojej stránke michalorsava.com

Prejdime teda k s pomínanému videu, ktoré si získalo naozaj obrovské množstvo divákov. 

Když je Harrymu doručen dopis, vše se změní. Český svět, který doposud znal, se změní od základu. Již není pouhým obyčejným chlapcem, ale stává se studentem Školy čar a kouzel v Prahavicích! Co když ale krásný magický svět není naplněn pouze dobrem? Dokáže dát Harry a jeho dva přátelé věci do pořádku? Nebe nad Karlovým mostem je protkáno záblesky kouzel, ticho noci vystřídají slova v podobě zaklínadel. Nezvítězí ten, kdož vlastní hůlku jen!

A keďže sa blížia Vianoce, do pozornosti by som dal aj minuloročné video NEVER HOME ALONE with Donald Trump

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Michal Orsava

22.12.2018 19:53