search england language

Eminem prichádza s videoklipom skladby RIVER v spolupráci s Ed Sheeranom

Rapová ikona prichádza so skvelou novinkou z nového albumu.

Eminem prichádza s videoklipom skladby RIVER v spolupráci s Ed Sheeranom

Rapová ikona prichádza so skvelou novinkou z nového albumu.

Eminemov najnovší hodobný album "Revival" je vonku už nejaký ten piatok a ohlasy sú naozaj rôznorodé. Zdá sa, že fanúšikovia rapu a predovšetkým Eminema sa rozdelili na dve skupiny. V jednej skupine sú ľudia, ktorí stoja za jeho tvorbou a v tej druhej sú ľudia, ktorím sa tento album nepáči. 45-ročného rapového majstra naozaj nemusí nikto poučovať a súdiť, pretože aj napriek svojmu veku, vie ako urobiť dobrý album. Práve v tomto zvolil rôznorodosť a zaujímavé spolupráce. Na albume nájdeme politickú či rasovú tématiku, vzťahy, životné príbehy a oveľa viac.

19 skladieb na trackliste, predstavuje kvalitné a rôznorodé spracovanie pre každého fanúšika. Medzi hlavné producentské mená na albume patria Rick Rubin a Dr. Dre ale okrem nich prispeli svojimi beatmi na album aj iné producentské esá spolu s Eminemom. Marshall si pozval veľmi zaujímavých hostí na svoje skladby a niekomu to možno nie je až tak po chuti, pretože z toho vznikajú "rádiovky" ale to je už iná téma. Napriek tomu spolupráca s Beyoncé na otvárajúcom songu Walk on Water, je veľmi príjemná záležitosť, taktiež netreba zabúdať ani na úžasnú Skylar Grey a jej spevácky výkon. Prejdime k aktuálnej novinke "River" na spolupráci so spevákom Edom Sheeranom. Táto skladba je veľmi silná vec, v ktorej Eminem opisuje svoje pocity viny z minulosti a Sheeranov spev tomu dodáva jasnú energiu. Videoklip si pre fanúšikov pripravil ako prekvapenie na Valentína a musím uznať, že táto spolupráca spolu s klipom je veľmi podarená. 

Dosť bolo slov, vychutnajte si novinku v podobe videoklipu na skladbu -  RIVER

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, EminemVEVO
 

15.02.2018 22:52