search england language

Čistychov už nie je medzi nami a na scénu prichádza Čis T so skvelou hudbou v novom vydavateľstve

Slovenská rapová legenda mení svoj pseudonym a prichádza s novým štýlom a zvukom.

Čistychov už nie je medzi nami a na scénu prichádza Čis T so skvelou hudbou v novom vydavateľstve

Slovenská rapová legenda mení svoj pseudonym a prichádza s novým štýlom a zvukom.

Koncom novembra sa na kanál Ruka Hore dostalo zaujímavé a zároveň šokujúce video, že rapový svet opustilo známe meno Čistychov. Nikto netušil čo sa deje a fanúšikovia rapu si kládli množstvo otázok. Je to koniec kariéry, alebo marketingový ťah pred vydaním albumu. 

Aby sme však dali všetko na správnu mieru, nikomu sa nič nestalo a Čistychov je v poriadku. Celá táto situácia vznikla, kvôli zmene mena ktorú Dano už dlhšie plánoval a začiatku novej spolupráce s producentom MadSkillom. O tomto producentovi už dlhšie nebolo počuť, ale teraz prichádza so svojím novým nahrávacím štúdiom Chop Down Records. Tvoje otázky prečo zmenil Čistychov svoje umelecké meno na Čis T, ti zodpovie v tracku Questions, kde sa o produkciu postaral MadSkill & DJ Wich.

Oficiálne vyjadrenie, ste mohli postrehnúť aj na facebooku:

Stalo sa to preto, lebo som to chcel hlavne urobiť už dávno. Čakal som na moment,kedy bude logicky oddelitelna jedna umelecka etapa od druhej. Chcel som nechať toto meno ako súčasť histórie ktorú tvorilo, ako ikonu pre ludí ktorých chovalo a vychovalo. Ako meno čo ma postavilo na nohy na živote na sídlisku a ukazalo okoliu že som odlišný ako ostatní . Ako spomienku na to, čo som si sám vymyslel, sám vybudoval, sám užil a sám ukončil. Ako pero, ktoré som si navrhol, zložil, naplnil, vypísal a odložil do oltára klenotov mojej histórie. Zobral som si zo starej etapy rozum (aj retardovanosť), techniku a skúsenosti -> vďaka ktorým som bol a budem "čisty" a "chov" prenechávam na ludí, ktorí vyrástli na mne...

RIP "Čistychov" , nech žije "Čis T"

foto: Adamko

Takže už vieme, prečo a kedy sa stali tieto záhadné, ale dnes už vysvetlené udalosti. Aby sme ale nezabudli na horúcu novinku s názvom "Shinobi", ktorá je prvou a premiérovou skladbou z dielne Chop Down Records. Na skladbe okrem producenta MadSkilla a spomínaného Čis T-ého hosťovali aj Separ, IronKap a Sensey Syfu. Takže nám neostáva nič iné, ako si vychutnať túto zaujímavú skladbu a tešiť sa na novinky z dielne nového vydavateľstva Chop Down Records.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: youtube.com, facebook.com/chopdownrecords

08.12.2017 21:35