search england language

Ako zaviedla šípka na mape, dvojicu filmárov na návštevu do susedného Poľska - VIDEO

Pakuj sa bez limitu a cestuj po svete s balíkom peňazí!

Ako zaviedla šípka na mape, dvojicu filmárov na návštevu do susedného Poľska - VIDEO

Pakuj sa bez limitu a cestuj po svete s balíkom peňazí!

Nedávno som Vám spomínal o súťaži, ktorú organizuje poisťovňa Union a do ktorej sa zapojila aj Elda Explorer, ktorá sa vybrala do Edinburgu natočiť zaujímavý vlog. Keď už spomínam video-vlog, tak práve ten patrí medzi hlavné pravidlá súťaže. Jednoducho treba natočiť zaujímavý vlog z najnudnejšieho miesta aké poznáš, zavesiť ho na pakujsa.sk a zbierať hlasy. Z TOP5 najlepších vlogov bude vyberať porota, ktorá rozhodne o víťazovi, ktorý získa 10 000 eur na cestovanie a vyberie sa do úžasných destinácií, kde bude natáčať svoje zážitky. Lákava ponuka no nie? Desiati zo zúčastnených za hlasovanie vyhrajú celoročnú cestovnú poistku a 50 EUR na cestovanie od pelikan.sk, čo tiež nie je na zahodenie. Tak čo ideš do toho?

No skôr ako začneš natáčať svoj vlog, nechaj sa inšpirovať dvojicou, ktorá mi so svojím videom padla do oka. Martin Miko a Norbert Chromek, sa už dlhšie venujú videotvorbe a svoje video a zapojenie sa do súťaže poňali trochu inak. Sleduj ďalšie super video a v jeho závere si vychutnaj úžasné spracovanie, ktoré nájdeš aj tu.

Týmto videom štartujeme najnovšiu sériu cestovateľských filmových vlogov, ktoré budem robiť v spolupráci s filmárom a kameramanom Martinom Mikom. V prvom diely sme si neurčili presný cieľ, jednoducho sme hodili šípku do mapy a išli. Tento krát to padlo na Poľsko. Daj SUBSCRIBE a sleduj kam nás šípka zavedie nabudúce.

 


 

 

Zdroj: youtube.com

22.08.2017 21:07