search england language

3 dni objavovania čarovných zákutí na obľúbenej Malorke

Ostrov patriaci medzi obľúbené turistické destinácie, ktorého voľbou letnej dovolenky sa určite nesklamete. 

3 dni objavovania čarovných zákutí na obľúbenej Malorke

Ostrov patriaci medzi obľúbené turistické destinácie, ktorého voľbou letnej dovolenky sa určite nesklamete. 

Malorka leží v Stredozemnom mori, východne od pevninskej časti Španielska. Tento ostov vás očarí čistým morom, krásnymi plážami, zaujímavými pamiatkami ale aj svojou prírodou vo vnútrozemí.

Či už sa chystáte na letnú dovolenku s priateľmi alebo rodinou a deťmi, nájdete miesta plné zábavy ale aj oddychu, takže sa vôbec nemusíte báť, že to nie je nič pre vás. Za najkrajšiu pláž ostrova je považovaná Cala Agulla. Ale či to je naozaj tak, musíte vyskúšať a uvidieť na vlastné oči. Hlavné mesto ostrova je Palma, kde sa nachádza množstvo pamiatok, starých budov a samozrejme aj bohatý nočný život. Veľmi obľúbenou atrakciou na ostrove sú jaskyne a medzi najpopulárnejšie patria Caves of Arta, Caves of Drach a Caves of Hams

A keďže sme pri Malorke, zaujalo ma skvelé video od Jakuba, ktorý zachytil svoje trojdenné putovanie po ostrove v úžasnom videu. Takže tu máme ďalšiu skvelú inšpiráciu na tohtoročnú dovolenku. 

"Približne 59 577 krokov chôdze čo je 40,9 km, 500km jazdenia autom a hladania rôznych pekných miest na nádhernom ostrove Malorka. Tu je zostrih našich 3och dní strávených na tomto ostrove samozrejme za zlacnené letenky." - prezradil Jakub v popise videa.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Som Bystrik

03.07.2018 22:33